nineteen-82

The Green Green itibaren West Halton, Scunthorpe, North Lincolnshire DN15 9BD, İngiltere itibaren West Halton, Scunthorpe, North Lincolnshire DN15 9BD, İngiltere

Okuyucu The Green Green itibaren West Halton, Scunthorpe, North Lincolnshire DN15 9BD, İngiltere

The Green Green itibaren West Halton, Scunthorpe, North Lincolnshire DN15 9BD, İngiltere

nineteen-82

zor bir slog - sonunda tamamen ödüllendirici olsa da

nineteen-82

Kolera Günlerinde Aşk'ı okuduktan sonra Marquez'in başka bir kitap yayınladığını öğrenince heyecanlandım. Hatta mahalle kitapçımdaki Melancholy Whores'in bir kopyasını bile sipariş ettim, böylece Marquez'in zengin dilinde olabildiğince çabuk ıslanabildim. Ama gerçekten rahatsız etmemeliydim ... Bu iş çok hayal kırıklığı yaratıyor ve beklenenden biraz daha rahatsız ediciydi. Zengin bir anlatı sesinin tadını çıkarmayı bekliyordum ama bunun yerine geriatrik sapkın kurumuş sözcüklerini okudum.

nineteen-82

Bazı insanlar sondan nefret eder, bazıları bunu sever. Şahsen, hoşuma gidiyor, biraz daha iyi olacağını düşünmeme rağmen, etki inanılmaz. Açlık oyunlarını ve bu kitaplarla birlikte gelen duygusal ve fiziksel travmayı unutabileceğimi sanmıyorum. Onlar gerçekten insanlık ve nasıl davrandığımızla ilgili bazı açılardan göz açıyorlar. Birisi diğerini sevdiğinde inanılmaz, birbirlerinden vazgeçmiyorlar. Başkalarının nasıl unutduğu şaşırtıcı. Acının nasıl iyileştiği ilginç. Açlık oyunlarını unutabileceğimi sanmıyorum. Muhtemelen ilk dytopian okudum. ve Collins'in kitapları başlangıçta ve ortada oldukça sıkıcı olsa da, kesinlikle uçlara yakın perçinliyorlar. bu sadece onun yazı tarzı! Neyse bu kitaplardan gerçekten keyif aldım ve harikalardı. herkese tavsiye!

nineteen-82

Bu mükemmel (ve üzgün) bir anı oldu.

nineteen-82

Even though there were a few places where I was reminded of Twilight a little to much, the book was a quick fun read. I recommend it for the younger fans of the twilight series, probabley 14-18 would like it the most.