netoiturrieta

SONRIA Comunicaci Comunicaci itibaren Bang Kao, Sai Buri District, Pattani, Tayland itibaren Bang Kao, Sai Buri District, Pattani, Tayland

Okuyucu SONRIA Comunicaci Comunicaci itibaren Bang Kao, Sai Buri District, Pattani, Tayland

SONRIA Comunicaci Comunicaci itibaren Bang Kao, Sai Buri District, Pattani, Tayland

netoiturrieta

Tamamen komik ve oldukça uygunsuz, nefis İngiliz bahsetmiyorum. Özellikle arka tarafa koyduğu sözlükten çok hoşlanıyordum ve tüm bu gizemli İngiliz sözlerini açıkladım. Ve elbette, Adrian'ın * ahem * boyutundaki fiksasyonu.

netoiturrieta

Josephine Angelini'den 'Starcrossed' okumak zorunda olduğunuz bir kitap! İlk bölümde bağlandım ve bir sonraki adımda ne olacağını öğrenmek istedim ... Henüz bitirmedim ama kesinlikle bitireceğim ve hayal kırıklığına uğramayacağımı biliyorum. İçinde romantizm olan romanları çok seviyorum ve Lucas ve Helen arasındaki romantizm gerçekten ... iyi, romantik! Bu benim en sevdiğim kitaplardan biri ve kesinlikle tavsiye ederim!

netoiturrieta

Translating...

netoiturrieta

Jeeves ve Wooster'ı sevmeme rağmen, P.G. Wodehouse tarzı benim için değildi. Çok zorlandı ve gerçek arsa tuhaf, ama eğlenceli bir şekilde değil. Sadece benim fincanım değil.

netoiturrieta

Yazar, hikayeyi bir anti kahraman ve bir antivillain üzerine odaklamakta iyi bir iş çıkarıyor. Kitabın ilk çeyreğinde fantezi bağlamının eksikliğini fark ettim ama beni şaşırttılar diyen diğer yorumcular kadar rahatsız etmedi. Korkunç ve gore açıklamaları tarafından kapatılanlar için önerilmez, ancak kapaktan geçebileceklerine inanmıyorum.

netoiturrieta

Really great characters, she takes the weekly meeting of the Knitting Circle as the starting point. Each character's story and reason for needing comfort is revealed. Just a comfortable read.