beztpnw

Beztpnw Besttz16 Besttz16 itibaren Argyll ve Bute, İngiltere itibaren Argyll ve Bute, İngiltere

Okuyucu Beztpnw Besttz16 Besttz16 itibaren Argyll ve Bute, İngiltere

Beztpnw Besttz16 Besttz16 itibaren Argyll ve Bute, İngiltere

beztpnw

Emma Woodhouse'u bir fışkınla, Fitzwilliam Darcy'yi mali bir Cumhuriyetçi ile çaprazlayın, İngiltere nüfusunun yarısına ve diğer yarısı tüketimine verin ve Kuzey ve Güney ile sonuçlanacaksınız. On dokuzuncu yüzyıl edebiyatı için her zamanki sevgilim için bu kitabı gerçekten sevmedim. Onunla ilgili her şey duyarlılığımla çatışmak için tasarlanmış görünüyordu - ahlakçılık, formülik ilişki ilerlemesi, işçi sınıfı karakterlerinin korkunç, koruyucu tasviri - ve bu Gaskell'in İrlanda karşıtı bağnazlığını ortaya çıkarmasından önce bile vardı. `` Bütün bu kuzey insanlarında granit var, baba, değil mi? '' `` Zavallı Boucher'da hiç kimse yoktu, korkarım; eşinde de yok. ' Tonlarında İrlanda kanı olduğunu tahmin etmeliyim. Büyüleyici.

beztpnw

Bu kitabı çok sevdim. Bazen kafamın başa çıkabileceği daha fazla bilim olması gerekiyordu ama beynimin dönen kısmı temizlenip tekrar düşünebilinceye kadar kalmak kolaydı. Bilim meraklıları için ateşe yakıt olur. Darwin ve evrim hakkında o kadar çok şey var ki bilmiyordum ve sadece kitle iletişim araçları tarafından beslendiğimi gerçekten doğru olanı varsaydım. Bu kitap bir dizi konuyu ele alıyor ve bunları dile getiriyor.

beztpnw

Terapist ve hasta arasındaki ilişki hakkında büyüleyici bir kitap, ancak analist hastalarına verdiği insan tepkilerini ortaya koyuyor. Bu on masal akıllıca, öğretici ve kıvrımlarında ve özellikle başlık hikayesinde perçinleme. Kitaba girmem biraz zaman aldı - senden daha fazlasını istiyor, ama sonuçta çok faydalı.

beztpnw

Yavaş tempolu oldukça yaya hikayesi aynı zemini örmek için daha iyi girişimler var.

beztpnw

Bazen bu kitabı okumak gerçekten sinir bozucu olur, bazen tutarlı ve biraz kafa karıştırıcı değildir. Onları gerçek dünyayla birleştiren başka bir zihinsel ve duygusal dünyayı araştırıyor, ancak bu zamanında açıklanmıyor. Çok güzel bir sonucu var ve hepimizin gerçekten garip bir şekilde yaşadığımız bir durumu açıklıyor, Murakami yazının yarısından fazlasını kazanmış olmalı ve hala anlaşılabilir ve harika bir kitap olacak.

beztpnw

Gerginlik, başlangıçta faillerin farkında olmanıza rağmen? Acımasız bir şiddet suçlusu için merhamet mi? Ana teması tamamen kötü gibi görünen bir gerilim filminde şaka ve ironi? Jussi Adler-Olsen'un yeni kitabı için çelişki yok. Yine de, çözülmüş gibi görünse de, Carl Morck eski bir davayı ele alıyor. Bir erkek kardeşinin ölümüne mahkum edildi ve yıllar sonra hala parmaklıklar ardında. Ancak birisinin bu çözüm hakkında şüpheleri var gibi görünüyor, çünkü dosya Morck'ın masasına bilinmeyen bir şekilde yatırıldı. Kişi soruşturmasını en baştan durdurmaya çalıştığında, çelişki ruhu uyanır ve araştırmasını daha da yoğunlaştırır ve kısa sürede toplumun en yüksek çevrelerinde bulunur. Başlangıçta cinayetlerden kimin sorumlu olduğunu biliyorsunuz, ancak buna yol açan arka planı bilmiyorsunuz. Kişi yavaş yavaş ayrıntıları öğrenir ve beş şiddetli şiddet içeren erkeğe sahip bir klikteki tek kadın olan Kimmie'nin bugün olduğu kişi olduğunu görmek için dehşete kapılır. Arkadaşlarından daha az acımasız ve acımasız olmasa da, en büyük düşmanın acı çekmesini istemediğiniz bir soğukluk ve sevgisizlik çeken bu kişi için şefkatle doluyorsunuz. İlk vakasında olduğu gibi Morck, Morck'ın nefret ettiği yeni sekreter Rose ile birlikte yine Assas ile birlikte bazı komik katkılar yapıyor. Polis psikologu Mona Ibsen ile olan ilişki de ilerliyor: Morck'u mutlu etmekle kalmayıp heyecan verici, komik, acımasız, eleştirel - gerçekten başarılı bir gerilim filmi de onunla birlikte yiyor!

beztpnw

Şiirleri gözden geçirmek asla kolay değildir, çünkü romanlardan daha fazlası şiirler çok kişiseldir ve çoğu zaman birçok yoruma açıktır. Bu küçük koleksiyonu çok sevdim; tuhaflığı, bireyselliği, çeşitliliği ve duygu derinliği için. Günümüzde çok belirgindir ve şu an yaşama şeklimize yansır. Ben limerick ve Rachel güldü; Bu kesinlikle vay olabilir bir sarhoş !!! Kapak Çaydanlıkla Eşleşmedi, gözüme gerçek bir gözyaşı getirdi; çünkü anladım (benim için ne anlama geldiğini). Bu benim en sevdiğim şiirdi. Urgh! Şehvet çok açıklayıcıydı ve neredeyse duygulara dokunabilirsiniz. Sevgili John dokunaklıydı ve beni yıllarca geri götürdü (nerede olduğunu söylemiyor!); ama iyi şiirin yaptığı şey budur. Paraya dönüştürme ve Geri Alım benim için tamamen 2011'in ekonomik ikliminin inisiyatifinde ve olağanüstü. Yerel Şair'e Öde; çok keskin ve kışkırtıcı birçok soru. Devam edebilirdim, ama bu koleksiyonu kendiniz okumayı tercih ederim çünkü mükemmel, uzun yıllardır bu kadar bağlandığım modern şiir okumadım.

beztpnw

this was disappointing just because i was expecting Weir to sound in print like he does in interviews: outrageous but adorably so it is very clearly mostly ghostwritten he does get somewhat personal, which is interesting