tya1993

Yian Tong Tong itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yian Tong Tong itibaren Texas

Yian Tong Tong itibaren Texas

tya1993

Garnizon Keillor söz konusu olduğunda biraz önyargılı olduğumu itiraf ediyorum. Küçük kasaba Minnesota tasviri bana genellikle ölü olarak vuruyor ve yakalayabildiği günlük yaşamın nüanslarından zevk alıyorum. Bununla birlikte, daha önce onu duymadıysanız, muhtemelen kitabın tadını çıkarmayacaksınız - yazı stili biraz karışıktır, bir hikaye dinliyorsanız iyi çalışır, ancak okuyorsanız takip etmek daha zor olabilir .

tya1993

Bu kitap gerçekten ilginçti. Sonunda Henrietta LAcks'ın kim olduğunu ve onun istem dışı bağışının bilim için ne yaptığını tam olarak anladım. Bilimi gerçekten seven biri olarak, bu kitap çok ilginçti. Sadece bilim ve tıp hakkında çok fazla konuşmakla kalmadı, aynı zamanda ailelerin bakış açısını da aldı ve insan ilgisini ekledi. Sonuçta, bilimle ilgilenen birine tavsiye edebileceğim çok iyi bir kitap.

tya1993

A well written story about women prisoners of war in Malaya. The book is based on true events, but changed up. The book has Enlgish women being taken captive by the Japanes during WWII (really Dutch women). They're marched around from place to place and half of them die. Not too disturbing in the details. Probably over half the story takes place in Australia 6 years after the war. I really enjoyed reading about the outback and creation of a town. It was nice to return to an older book and it's writing style.