miremagno

Mireya VO VO itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Mireya VO VO itibaren Texas

Mireya VO VO itibaren Texas

miremagno

Dağlar Arasındaki Arazi'de, Sudaki Slipper köyünü bulabilirsiniz. Burası, etrafta gizlenen korkulardan habersiz, Minnipinlerin yaşadığı huzurlu bir yer. Ancak Muggle'lar gecenin ortasında uyanır ve tepede ateş görür. Aynı zamanda, Earl of Walter ve Gummy'nin bir bakışını yakalar. Bu onu düşündürüyor ve bilmeden önce Onlarla birlikte; Curley Green, Gummy ve Earl Walter. Binbaşı Walter'ın evinde, Binbaşı'nın gelmesi için zamanında zırh bulurlar. On iki köy arasında bir yarışma olacak ve fiyatı The Gammage Cup'ın kendisi. Köydeki her şey mükemmel olmalı, ancak Muggles ve Onları ile Mingy diğer istedikleri kadar yardımcı değiller ve savaştan söz ederek daha da kötüleşiyorlar. Yeni bir hayata başlamak zorundalar, ancak madenlerde tehlike gizleniyor. Yasadışı görüldüğü halde, kendi köylerini savunma görevini üstlenirler. Bu kitabı sevdiğimi itiraf ediyorum. Temiz ve iyi ahlaklı, aynı zamanda keyifli. Karakterlerin birkaçı takip etmek istediğiniz karakterlerdir ve birlikte çalışma biçimleri kesinlikle muhteşemdir. Ahlaklar harika ve size kendinizi düşünmenin belki de en iyisi olmadığını gösteriyorlar. Ayrıca pek çok şeyin nasıl ortaya çıkacağını bilmedikleri bir durumu nasıl ele alacağını öğretebileceğine inanıyorum; kendinize karşı dürüst olun ve diğerlerini hayal kırıklığına uğratmayın. Kötülüğe karşı klasik iyi ve bu kitap işe yarıyor. Yazma stilini anlamak oldukça kolaydır, ancak cümleler çok kısa veya çok uzun değildir. Konuşma ve açıklamalar dengeli ve sadece daha da eğlenceli hale getirmek için; Sadece kahkaha attığın zamanlar var. Bu, tekrar okumak istediğim bir kitap ve küçük çocuklar için bir kitap olarak, o zaman küçük bir çocuk olduğumu duyurmaktan mutluluk duyuyorum.

miremagno

Temel referans.

miremagno

İnceleme tarafından Rabid Reads Cursed Mates bir kurt adam kitabında aradığım her şeye sahiptir; tekme kadın kurşun, seksi ve güzel bir hikaye. Bu romanın yatak odasının içinde ve dışında büyük etkisi yoktur, aynı zamanda daha büyük bir resim çizer. Kader, gerçek aşk ve inanç hakkında bir tane. Ancak sonunda karışık duygular içinde kaldım. Benim için kitaptan gerçekten uzaklaşan birkaç unsur vardı. Bence hikaye için gerekli değildi ve eksik olsaydı bu romanı çok daha fazla okumaktan zevk alırdım. Arsa orijinal ve kapsamı ve derinliğinden memnun kaldım. Yazar ustalıkla geçmişi araştırır ve kahramanların tarihlerini günümüze yeterince bağlar. Okuyucunun hikayeyi tam olarak takdir etmek için bilmesi gereken her şey sadece bilgilendirici değil aynı zamanda büyüleyici. Tüm ana karakterlerin renkli geçmişleri ve neden oldukları yaşamları yaşamalarının nedenleri vardır. Karakterler iyi gelişmiştir ve asla kaybolmayacaksınız. Hız hikayeye iyi uyuyor ve tüm puzzle parçaları doğal bir sırayla ortaya çıkıyor ve birbirine uyuyor. Nick Radford kesinlikle saçmalamaya değer. Onun için gidiş zırh persona parlayan, güven ve tüm şövalye var. Geçmişi üzücü bir geçmiş ve sonuç olarak dünyada iyi bir şeyler yapmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Radford ölümsüz hayatının alevlerle sona ermesini tamamen beklemektedir, ancak yaşamındaki partisinden sorumlu olan şeytanı son eylemi olarak almayı planlamaktadır. Nick ve Kyla arasında da bol miktarda sıcak ve ağır hareket var. Yani o sadece harika bir adam değil, aynı zamanda harika bir aşıktır! Evet, Radford'a ufak bir aşk getirebilirim. Büyük arsa ve nefis kahramanın yanı sıra, bu kitapta arzu edilen unsurlardan birkaç tane daha var. Hikayenin, eyleme çok iyi uymayan bir tür yerli Amerikan tarafı olduğunu hissettim. Tehlikenin ortasında, Kyla mum yakar, banyo yapar ve "ruh rehberine" danışırdı. Çoğu vizyon gibi, şifreli ve çok yararlı değiller. Dünyanın kaderi savaşının ortasında kahramanın en büyük hamlesinin baloncuklara dalmak olduğunu saçma buldum. İkincisi, Nick ve Kyla arasında çok fazla dram var. Paranormal romantizmde olağandışı olmayan, ancak bu durumda onu yorucu buldum. Aynı meseleleri tekrar tekrar tartışırlardı. İşlerin romantik ucunda çok az ya da hiç büyüme yoktu. İki ana karakter arasındaki ilişki bitmek bilmiyor. Kyla ve Radford, sonuna kadar tüm kitap boyunca tekrar tekrar / kapalı olduklarından bir Hollywood çifti gibi hissettiler. Bununla birlikte, bu kitabın tadını çıkardım ve türün hayranları için değerli bir okuma olduğunu düşünüyorum. Eğer ruhsal vizyonlar sizin işinizse, o zaman bu hikayede sizin için kesinlikle bir şeyler bulacaksınız. Ancak, bu elementin masaldan uzaklaştığını buldum ve bu romandan olabildiğince fazla zevk almadım. İşler sululaştığında, ruh rehberi ateşe biraz su atmak için ortaya çıkardı. İyi bir genel okuma ama büyük olma potansiyeli vardı.

miremagno

Bu kitapla ilgili en sevdiğim bölüm, dünyadaki en sevdiğim hissi mükemmel bir şekilde tanımlaması: "sonsuz" hissetmek ... Bu parmağımı asla gerçekten bu duyguya koyamadım, sadece belirsiz bir şekilde tanımlayabildim ve sonra kendimi bir aptal gibi hissediyorum. Ama sonsuzdan daha iyi bir kelime düşünemedim.