angelamelissa

Angela Melissa Melissa itibaren Chonkhram, Don Sak District, Surat Thani, Tayland itibaren Chonkhram, Don Sak District, Surat Thani, Tayland

Okuyucu Angela Melissa Melissa itibaren Chonkhram, Don Sak District, Surat Thani, Tayland

Angela Melissa Melissa itibaren Chonkhram, Don Sak District, Surat Thani, Tayland

angelamelissa

Birisi bu kitabı tek kelimeyle tanımlamamı isterse, iddialı veya belki de sıkıcı olurdu. Bu kitaba bu kadar yüksek bir övgüde bulunduklarında, tüm bu hakemlerin ne düşündüğünü hayal edemiyorum. Her iki karakterin de son derece zeki ve / veya öğrenilmiş olduğu bir kitap yazmanın doğasında var olan bir sorun var. Yazar daha da iyi olmalı. Bayan Barbery’nın karakterlerinin belirlediği işaretin altında olduğunu iddia ediyorum. Ayrıca, sık sık sıkıcı ve can sıkıcıydılar. Renée’nin “sırrının” “büyük açığa çıkarılmasını” sonuna yakın bir şekilde beklenmedik bir şey olarak görmedim ve kesinlikle onu olduğu gibi yaralayacak hiçbir şey yoktu. Sonun kendisi, yayıncı tarafından izin verilmemesi ve eleştirmenler ve halk tarafından kesinlikle övülmemesi gereken edebi bir numaraydı. Bu kitap için kütüphaneden almak yerine para ödediysem aldatıldım. Bu kitaba harcadığım saatleri çok daha iyi bir şey okuyabildiğim zaman yas tutuyorum.

angelamelissa

Bu kitap, küçük bir lig beyzbol takımı satın alan iki adamın hikayesidir. Sahiplerden biri yazar. Kitap korkunç yazılmış ve tamamen kendi kendine hizmet. Küçük lig beysboluyla ilgileniyorum, özellikle bu adamların satın aldığı franchise yerel Salem-Keizer Volkanları olmak için taşındı. Bununla birlikte, yazarın kötü yazılmış öz övgüsünü almakta zorlandım.

angelamelissa

Çok komik ve anlayışlı

angelamelissa

Ne söyleyebilirim? Kanca dışında! Bir sonrakine başlamak için sabırsızlanıyorum :)

angelamelissa

Bu bir klasik olmasa da ve çağlar boyunca sürmeyecek olsa da, kitaptaki elbiseler bunu yaptı. Bu kitabı okumaktan gerçekten keyif aldım. Nasıl giyindiğimi düşündürdü ve tek bir vintage elbiseye sahip olmamak için bir aptal olduğumu fark etmemi sağladı. Aptal! Bir kadın ve büyükannesi ile büyükannesinin dükkana duyduğu tutku ve kadının geliştirdiği tutku arasındaki ilişkiyi sevdim. Eğlenceli okuma. Rahatlatıcı bir kolay okuma olarak önerilir.

angelamelissa

This book was a powerful and interesting young adult novel about how our actions and interactions can be exclusive, rejecting, and even mean. When that happens bad events ensue. Way more than a book about suicide, it is about the webs that we all weave. This book reminded me A LOT of the movie, "Crash", where all the story lines are interwoven and culminate in tragedy. The lesson learned is that when we pay more attention to people, their feelings and their reactions we can thwart hellish results. I would highly recommend this book to young adults and adults. It has been on the bestseller list for weeks and weeks due to "word of mouth" marketing. Congratulations Jay!

angelamelissa

Fast paced page turner!