helenebazh7dca

E Bazhutova Bazhutova itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu E Bazhutova Bazhutova itibaren Texas

E Bazhutova Bazhutova itibaren Texas

helenebazh7dca

Translating...

helenebazh7dca

Wasserstein'ı seviyorum ve karakterleri hiç bu kadar canlı olmamıştı.

helenebazh7dca

Kitap 5'ten daha iyi olmasına rağmen, bu kitabı hala takdir etmek için çok karanlık buldum. Harry Potter'ın cazibesi basit ve eğlenceli olmasıydı. Rowling bir yazar olarak büyürken, o kadar basit olmayı bıraktı ve bu kitapta kesinlikle çok az eğlence vardı. Bazıları bunu gerçekçi bir gerçek olarak selamlayabilir, ancak bu hikayeler gerçekçi oldukları için büyüleyici değillerdi, fantastik oldukları için büyüleyici idi. Bunun ötesinde, "gerçeğin" sadece karanlık taraflarını dikkate aldığından korkuyorum. Gerçekte, dünyanın kurtarıcısı, Harry'e HİÇ'den verdiğinden çok daha fazla etki gücüne sahip olacaktı, çünkü ünlü olduğu konusundaki tüm konuşması. Ancak en kötü yanı, beşinci ve altıinci kitapların sadece "kitap" olmalarıdır, çünkü bir okul yılı içerirler. Hiç de yalnız hikayeler değiller. İlk 3 kitap birbirinden ayrı olarak kolayca okunabilir. Kitap 4 bile yeni bir solucan kutusu açmış olsa bile sonunda çözüldü. Ancak, 5 ve 6 numaralı kitaplar "bina" dan başka bir şey değildi, gelecek olanların başlangıcı. 7 nolu kitap iyi bir kitap olmasına rağmen, 5 ve 6 nolu kitapları okuyarak ona ulaşmanın acısı, diziyi sık sık tekrar okuyacağımdan şüphelendi. Ayrıca, serinin sonunu kaçınılmaz olarak yetişkin hale getirerek, ebeveynlerin küçük çocuklarıyla paylaşma yeteneğini (veya istemesini) engeller. Kitaplar arasında bir yıl ya da daha fazla beklemek zorunda kaldığında, kuşak için iyi çalışmış olsa da, ebeveynlerin şimdi küçük bir çocuğa başlaması zor olacaktır. Çocuk, şüphesiz ilk üç kitap tarafından ele geçirilecek ve daha sonraki kitaplar için duygusal olarak hazırlanmış birkaç 9 veya 10 yaşında olmasına rağmen, diğerlerini okumak isteyecektir. Benzer şekilde, eğer ebeveynler çocuklarının sonraki kitapları işleyene kadar beklerse, ilk "çocuk" romanlarının ilk çiftini almakla ilgilenmezler. Ne yapalım???

helenebazh7dca

MÜSKOKA'NIN İLKLERİNDEN BU İLK, I. DÜNYA'DAN SON YAZDA GÜZEL MUSKOKA'DA YAZ VEREN ELİT AİLESİ VE ARKADAŞ GRUBUNA ÇİZMEKTEDİR. SİZİN MÜKEMMEL BİR GİBİ YAŞIYOR AMA UFUK ÜZERİNDE KÖTÜ BİR BULUT VAR. ANA KARAKTER, RIA SADECE ÇAĞDA ZENGİN BİR KANADA OLDUĞUNUZDA ÖLÇMEK İSTEDİĞİNİZ KİŞİ SIRALAMASI. DAHA ÇOK İLGİNÇ YAPAN HİKAYEDE BU ÇAĞDA ERİŞEN ÇOK GERÇEK BİLİNEN KİŞİ.

helenebazh7dca

I feel bad trash talking this book because my mum loves Nicholas Sparks and she's a great lady (other than the fact that she loves Nicolas Sparks). Does everyone's mum love this author? I'm a little bit afraid to have kids in case it means I have to start reading The Christmas Box Collection all December ever December. Fuck.