stephaniejohnson

Stephanie Johnson Johnson itibaren Doğanşehir, Doğanşehir/Malatya, Türkiye itibaren Doğanşehir, Doğanşehir/Malatya, Türkiye

Okuyucu Stephanie Johnson Johnson itibaren Doğanşehir, Doğanşehir/Malatya, Türkiye

Stephanie Johnson Johnson itibaren Doğanşehir, Doğanşehir/Malatya, Türkiye

stephaniejohnson

Bu Hex Hall'dan bile daha iyiydi. Sophie bu kitapta daha da sinsi ve alaycı ve ben onun gibi olmak istiyorum. Kendimi birçok kitapta yapmadığım yerlerde yüksek sesle gülerken buldum. Kesinlikle okunması gereken arkadaşlar! Oh, ve Archer, Archer, Archer ... Wowsa ... Sanırım aşık olabilirim. Cal da yarı kötü değil!

stephaniejohnson

Annem Amazon'da sipariş etti ve henüz gelmedi ama yakında gelir, okuyacağım !!! Film BÜYÜK görünüyor, bu yüzden yakında göreceğim.

stephaniejohnson

harika klasikleri - Bu kitapları seviyorum, ama benim koca kadar değil :)

stephaniejohnson

finally we hear from Cynthia! Her account of her life with John was not watered down, just straight forward and honest. This is a must read for every Lennon fan, it shows John not as a hero or a marter, but as a person, with feelings, and passions.

stephaniejohnson

I read about half of this book before I decided to throw it in the trash. You read that right--I threw it in the trash can where it belongs. I've never read so much filth in my whole life!