nichtkunst

Klaus Rupert Fleischhacker Rupert Fleischhacker itibaren 2236 Cenkova, Slovenya itibaren 2236 Cenkova, Slovenya

Okuyucu Klaus Rupert Fleischhacker Rupert Fleischhacker itibaren 2236 Cenkova, Slovenya

Klaus Rupert Fleischhacker Rupert Fleischhacker itibaren 2236 Cenkova, Slovenya

nichtkunst

Özellikle ezici vegan olmayan bir dünyayla nasıl başa çıkacağım konusunda okuduğum en iyi vegan destek kitabı. Veganların tatil, aile toplantıları, vb.

nichtkunst

Bu beni duygusal, entelektüel ve içsel olarak yakaladı. Yetişkin bilgeliği ve modern duyarlılıkların incelemesinden kurtulurken, çocukluğun büyülü duygularını başarıyla tetikleyen yetişkinler için beş büyüleyici masal. Akıllı, çok akıllı, A.S. Byatt kesinlikle öyle. Cinlerin jist, isim hikayesi? Narratolojide uzmanlaşmış boşanmış, geçmişte kalmış, üst orta yaşlı bir profesör, kendini Türkiye'de bir arkadaşı tarafından kendisine verilen güzel bir "bülbül gözü" cam kap içinde sıkışmış bir cin sahibi olarak bulur. erkek, şekil değiştiren, entelektüel maç sonunda, meraklı, merak uyandırıcı, akıllı, saygısız, tahmin edilebilir bir şekilde, üç dileğini yerine getirmeli, peri masallarında bir uzman olarak, Gillian bu çok gerçeküstü durumu sersemletmeli ve ustaca yoldan gitmeli Dikkatle, düşünceli ve içgözlemle, en derin hayallerini ve arzularını gezerken ciniyle bir ilişkiye girer, oynarlar, komplolar, öğrenirler. , gerçek ve fantezi arasındaki gerçeği büken beklenmedik bir şey buluyorlar.Bu kitabın kısalığı, fiziksel biçimi gibi cazipti: Düzenli, 4x6 ciltli bir pakette 274 sayfa. ister kitap, ister çikolata, vb. şeklinde olsun tüm sanat eserleri ve hoş sanat eserleri. Güzel. Bu ekranlarda, verimlilik ve hızda, kendimi erken yatıp, kadife kaplı kazlara gömülmek ve eldeki küçük sanat eserimle kaybolmaya başlamak hoşgörülü hissettim ... Masallar merak uyandırıyor, beklendiği gibi başlıyor, sonra bükülüyor ve ustalıkla şaşırtıcı ve komik yönlere dönüyor. Utanmadan rapt olmaya itiraf ettim - Masal için düşmeye oynandığımı biliyordum ama umursamadım. İnanılmaz olana tekrar tekrar inanmıyorsa hayat nedir? Lezzetli. Mükemmel bir kış sonu tedavisi.

nichtkunst

Bu, tüm yıl okuduğum en iyi kitap ve kesinlikle uzun bir süre olabilir! Hayran oldum, karakterlerin hepsi çok gerçekçi ve beni düşünmek ve hayatı düşünmek için çok fazla satır buldum. Aslında, geri dönüp bazılarını yazacağım. Sonunda kalp kıvrımını bulurken, aynı zamanda canlandırıcı buldum. Çoğu zaman kendimi Renee veya Paloma'nun düşündüğü bazı şeylere kıkırdayarak buldum ve diğer zamanlarda bazı düşünce ve cümleleri ağladım. Sonuna yakın bir mendil bulundur. Bu uzun bir süre benimle kalacak bir hikaye ve karakterler.

nichtkunst

Stephen King'i oldukça ilginç buluyorum. Daha değerli eserler (yani, dolores claborne) yazma yeteneğine sahiptir, ancak bunun yerine "korku" romanları çıkarır. Kitapları ile ilgili ilginç olan şey, hepsinin aynı evrende ikamet etmesidir ki öyle ki kitaplarından biri yeterince okursa, zaman, konum, karakterler, önemli olaylar sırasında birbirlerine göre yerleştirebilirler ... hiçbiri mevcut değildir birbirinden tamamen bağımsızdır ve hepsi başka bir kitaba işaret eder. Hepsi aynı hikayeyi oluşturuyorlar. Stephen King'i bir süre önce okumayı bıraktım çünkü okuryazarlığım, kelime bilgim, vb. İçin gerçekten yardımcı olmadığını fark ettim. Stand için karakterler romanın en ilginç yanı. Kendilerini kurtarmaya çalışan insanlar var, diğerleri yollarını hissediyor, hepsi daha yüksek güce çağırıyor. Kitabın çok ilginç olmadığı, bazılarında ise duygusal olarak etkili olduğu yönündedir. O en iyi yazar değil, iyi bir hikaye anlatıcısı. Gerçekten bir Stephen King romanı okumak istiyorsanız, bunu okuyun. Değilse, onsuz yapabilirsiniz.

nichtkunst

Şimdi bitirdim, neredeyse tüm karakterlerden nefret ettiğimi söylemeliyim ama hikaye o kadar eşsiz ki buna değdi. Yazar kesinlikle iyi övgü hak ediyor. Stephen Black ve Arabella'dan sadece 2 karakter beğendim, ancak arsa kesinlikle büyüleyici. Ancak, bu kitap sadece anglophiles ve büyük bir tome ile yapışacak kadar hastaya hitap edecek (yaklaşık 800 sayfa, bu yüzden işe gidip gelmem sırasında kitabı duydum). Peri beyefendisinin Stephen'ın gerçek adını nasıl öğrendiği hikayesi, bir süredir okuduğum en yaratıcı, güzel perili ve gerçekten dehşet verici hikayelerden biriydi.

nichtkunst

Lezbiyen bir süper kahraman, seksi kadınlara neredeyse hiç uymayan kıyafetler, çabuk esprili mizah ve savaşçılar: Tüylü bir gençken bu komik koleksiyonu sevdim ve yeterince suçluyum, hala yapıyorum.

nichtkunst

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı bir buçuk gün içinde okudum. Hızlı bir okuma ama yazarın sahip olduğu yazma tarzı hakkında sadece karakterlerle bir bağlantı yaratmayan bir şey var. Dürüst olmak gerekirse can sıkıcı ve whiney karakterleri buldum ve son korkunç oldu. Bu bir genç roman ve yine de son, Bianca'nın ailesi hakkında o kadar az umursadığına, geri dönmeyecek ve okulundaki yangında nasıl ortaya çıktıklarını görmeyeceğine inanmamıza neden oluyor, ancak bu çocuğa çok aşık. trajik hayatını yaşamak için tüm hayatını geride bırakmak istiyor. Dünyada vampirlerden nefret eden bu organizasyon tarafından tespit edilmeden ihtiyaç duyduğu şekilde nasıl yiyebileceğini bile görmüyorum, çünkü sıkı mahallelerde yaşıyorlar ve belki haftalarca "kilitleniyorlar". Yani son sadece aptalcaydı. Bunları başka bir genç kıza önereceğimi sanmıyorum ve kesinlikle ciddi okuyuculara değil. Hafif bir şey isteyen ve iyi bir şekilde bir araya gelmeyen biri, bu hikayenin çabukluğunun ve kolaylığının tadını çıkarabilir.

nichtkunst

Belki de şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap. Kolayca Hemingway'in en iyisi. Diyalog inanılmaz derecede gerçekçi. Bu kitap gerçek savaş hikayesini diğerlerinden daha iyi anlatıyor. Kitabı okumadan önce neler olup bittiğini görmek için İspanyol İç Savaşı hakkında biraz araştırma yapılmasına yardımcı olur. Ancak, benim gibi inanılmaz derecede OKB değilseniz, sonuçta gerekli değildir. Savaş ve Barış dışında, bu kitabın gösterdiği insan duygularını gösteren herhangi bir kitabı düşünmekte zorlanıyorum. Ve bu tonlarca karakter içeren son derece uzun bir Rus romanı. Bu kitabın birkaç karakteri var, ancak o anda yaşayan insanların gerçek duygularını göstermek için birleşiyorlar. Eğer bunu okumazsanız, kendinizi hayal kırıklığına uğratırsınız. Hemingway'i seviyorum; bu yüzden önyargılıyım. Bu kitap kolay okunur. Bunu yağmurlu bir Cumartesi günü geçirin ve bu da şeyler hakkında düşünme şeklinizi değiştirebilir.

nichtkunst

Wise words from a true healer

nichtkunst

Good true story about a southern black man finally learning to read at the age of 98. http://www.aaregistry.com/african_ame...