nichtkunst

Klaus Rupert Fleischhacker Rupert Fleischhacker itibaren 2236 Cenkova, Slovenya itibaren 2236 Cenkova, Slovenya

Okuyucu Klaus Rupert Fleischhacker Rupert Fleischhacker itibaren 2236 Cenkova, Slovenya

Klaus Rupert Fleischhacker Rupert Fleischhacker itibaren 2236 Cenkova, Slovenya

nichtkunst

Özellikle ezici vegan olmayan bir dünyayla nasıl başa çıkacağım konusunda okuduğum en iyi vegan destek kitabı. Veganların tatil, aile toplantıları, vb.

nichtkunst

Bu beni duygusal, entelektüel ve içsel olarak yakaladı. Yetişkin bilgeliği ve modern duyarlılıkların incelemesinden kurtulurken, çocukluğun büyülü duygularını başarıyla tetikleyen yetişkinler için beş büyüleyici masal. Akıllı, çok akıllı, A.S. Byatt kesinlikle öyle. Cinlerin jist, isim hikayesi? Narratolojide uzmanlaşmış boşanmış, geçmişte kalmış, üst orta yaşlı bir profesör, kendini Türkiye'de bir arkadaşı tarafından kendisine verilen güzel bir "bülbül gözü" cam kap içinde sıkışmış bir cin sahibi olarak bulur. erkek, şekil değiştiren, entelektüel maç sonunda, meraklı, merak uyandırıcı, akıllı, saygısız, tahmin edilebilir bir şekilde, üç dileğini yerine getirmeli, peri masallarında bir uzman olarak, Gillian bu çok gerçeküstü durumu sersemletmeli ve ustaca yoldan gitmeli Dikkatle, düşünceli ve içgözlemle, en derin hayallerini ve arzularını gezerken ciniyle bir ilişkiye girer, oynarlar, komplolar, öğrenirler. , gerçek ve fantezi arasındaki gerçeği büken beklenmedik bir şey buluyorlar.Bu kitabın kısalığı, fiziksel biçimi gibi cazipti: Düzenli, 4x6 ciltli bir pakette 274 sayfa. ister kitap, ister çikolata, vb. şeklinde olsun tüm sanat eserleri ve hoş sanat eserleri. Güzel. Bu ekranlarda, verimlilik ve hızda, kendimi erken yatıp, kadife kaplı kazlara gömülmek ve eldeki küçük sanat eserimle kaybolmaya başlamak hoşgörülü hissettim ... Masallar merak uyandırıyor, beklendiği gibi başlıyor, sonra bükülüyor ve ustalıkla şaşırtıcı ve komik yönlere dönüyor. Utanmadan rapt olmaya itiraf ettim - Masal için düşmeye oynandığımı biliyordum ama umursamadım. İnanılmaz olana tekrar tekrar inanmıyorsa hayat nedir? Lezzetli. Mükemmel bir kış sonu tedavisi.

nichtkunst

Bu, tüm yıl okuduğum en iyi kitap ve kesinlikle uzun bir süre olabilir! Hayran oldum, karakterlerin hepsi çok gerçekçi ve beni düşünmek ve hayatı düşünmek için çok fazla satır buldum. Aslında, geri dönüp bazılarını yazacağım. Sonunda kalp kıvrımını bulurken, aynı zamanda canlandırıcı buldum. Çoğu zaman kendimi Renee veya Paloma'nun düşündüğü bazı şeylere kıkırdayarak buldum ve diğer zamanlarda bazı düşünce ve cümleleri ağladım. Sonuna yakın bir mendil bulundur. Bu uzun bir süre benimle kalacak bir hikaye ve karakterler.

nichtkunst

Stephen King'i oldukça ilginç buluyorum. Daha değerli eserler (yani, dolores claborne) yazma yeteneğine sahiptir, ancak bunun yerine "korku" romanları çıkarır. Kitapları ile ilgili ilginç olan şey, hepsinin aynı evrende ikamet etmesidir ki öyle ki kitaplarından biri yeterince okursa, zaman, konum, karakterler, önemli olaylar sırasında birbirlerine göre yerleştirebilirler ... hiçbiri mevcut değildir birbirinden tamamen bağımsızdır ve hepsi başka bir kitaba işaret eder. Hepsi aynı hikayeyi oluşturuyorlar. Stephen King'i bir süre önce okumayı bıraktım çünkü okuryazarlığım, kelime bilgim, vb. İçin gerçekten yardımcı olmadığını fark ettim. Stand için karakterler romanın en ilginç yanı. Kendilerini kurtarmaya çalışan insanlar var, diğerleri yollarını hissediyor, hepsi daha yüksek güce çağırıyor. Kitabın çok ilginç olmadığı, bazılarında ise duygusal olarak etkili olduğu yönündedir. O en iyi yazar değil, iyi bir hikaye anlatıcısı. Gerçekten bir Stephen King romanı okumak istiyorsanız, bunu okuyun. Değilse, onsuz yapabilirsiniz.

nichtkunst

Şimdi bitirdim, neredeyse tüm karakterlerden nefret ettiğimi söylemeliyim ama hikaye o kadar eşsiz ki buna değdi. Yazar kesinlikle iyi övgü hak ediyor. Stephen Black ve Arabella'dan sadece 2 karakter beğendim, ancak arsa kesinlikle büyüleyici. Ancak, bu kitap sadece anglophiles ve büyük bir tome ile yapışacak kadar hastaya hitap edecek (yaklaşık 800 sayfa, bu yüzden işe gidip gelmem sırasında kitabı duydum). Peri beyefendisinin Stephen'ın gerçek adını nasıl öğrendiği hikayesi, bir süredir okuduğum en yaratıcı, güzel perili ve gerçekten dehşet verici hikayelerden biriydi.

nichtkunst

Lezbiyen bir süper kahraman, seksi kadınlara neredeyse hiç uymayan kıyafetler, çabuk esprili mizah ve savaşçılar: Tüylü bir gençken bu komik koleksiyonu sevdim ve yeterince suçluyum, hala yapıyorum.

nichtkunst

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı bir buçuk gün içinde okudum. Hızlı bir okuma ama yazarın sahip olduğu yazma tarzı hakkında sadece karakterlerle bir bağlantı yaratmayan bir şey var. Dürüst olmak gerekirse can sıkıcı ve whiney karakterleri buldum ve son korkunç oldu. Bu bir genç roman ve yine de son, Bianca'nın ailesi hakkında o kadar az umursadığına, geri dönmeyecek ve okulundaki yangında nasıl ortaya çıktıklarını görmeyeceğine inanmamıza neden oluyor, ancak bu çocuğa çok aşık. trajik hayatını yaşamak için tüm hayatını geride bırakmak istiyor. Dünyada vampirlerden nefret eden bu organizasyon tarafından tespit edilmeden ihtiyaç duyduğu şekilde nasıl yiyebileceğini bile görmüyorum, çünkü sıkı mahallelerde yaşıyorlar ve belki haftalarca "kilitleniyorlar". Yani son sadece aptalcaydı. Bunları başka bir genç kıza önereceğimi sanmıyorum ve kesinlikle ciddi okuyuculara değil. Hafif bir şey isteyen ve iyi bir şekilde bir araya gelmeyen biri, bu hikayenin çabukluğunun ve kolaylığının tadını çıkarabilir.

nichtkunst

Belki de şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap. Kolayca Hemingway'in en iyisi. Diyalog inanılmaz derecede gerçekçi. Bu kitap gerçek savaş hikayesini diğerlerinden daha iyi anlatıyor. Kitabı okumadan önce neler olup bittiğini görmek için İspanyol İç Savaşı hakkında biraz araştırma yapılmasına yardımcı olur. Ancak, benim gibi inanılmaz derecede OKB değilseniz, sonuçta gerekli değildir. Savaş ve Barış dışında, bu kitabın gösterdiği insan duygularını gösteren herhangi bir kitabı düşünmekte zorlanıyorum. Ve bu tonlarca karakter içeren son derece uzun bir Rus romanı. Bu kitabın birkaç karakteri var, ancak o anda yaşayan insanların gerçek duygularını göstermek için birleşiyorlar. Eğer bunu okumazsanız, kendinizi hayal kırıklığına uğratırsınız. Hemingway'i seviyorum; bu yüzden önyargılıyım. Bu kitap kolay okunur. Bunu yağmurlu bir Cumartesi günü geçirin ve bu da şeyler hakkında düşünme şeklinizi değiştirebilir.

nichtkunst

Wise words from a true healer

nichtkunst

Good true story about a southern black man finally learning to read at the age of 98. http://www.aaregistry.com/african_ame...

nichtkunst

** spoiler alert ** It's hard to say which is my favorite book, as they've all been so good. I particularly like this book as it really delved into all sorts of different vampires, powers, the continuance of vampire politics, etc. I have to admit I didn't like the changing into Jacob's point of view, but for the sake of the nature of imprinting, WHICH I COMPLETELY CALLED, I can understand why she did that. It would have been hard to explain that in Bella's point of view, and finally released the tension that was built in book two between Bella, Edward, and Jacob. After all, it would have been a slow story if she followed Bella while she was pregnant, losing life and just sitting there. It's about time Bella finally turned. I've been waiting for that since book one. I figured it was going to happen, I actually figured it wouldn't be till the very end, so this was a nice surprise. Ahh, the Volturi. I would surely enjoy a nice set of spinoff books just based on them. Heck, I would enjoy a whole set of spinoff books on almost any of the other vampires in this series. I enjoyed the multi-tiered battle with the Volturi in the book. From politics to vampiric powers, to the almost physical physical battle, I was very impressed with the author's ability to seamlessly bring in all of these elements into a singular battlefront. The one thing I was probably the most disturbed about was the aspect of using Bella as the newest and most inexperienced vampire as the hero within the scope of fighting massively older/more powerful vampires using her newly understood powers, especially considering those other vampires were feeding on humans (hence stronger, etc. ). I kind of figured it was headed in that direction, but I was hoping that there would have been something more to it than that. All in all, I supremely enjoyed the book. It never ceased to be entertaining to the point that I didn't want to put it down, and the fact it was a fast and easy read made it all the more enticing. I would definitely recommend this book.

nichtkunst

oh man. theyu; in eh air of oxex 5655

nichtkunst

I’d been planning on reading this book for many years and I’ve finally come around to doing it. As the descendant of genocide survivors myself (the Armenian Genocide in my case), I had never actually considered the day-to-day aspects. We’ve all heard and read the atrocities committed against the victims, whether it be massacres, death marches, sexual and physical abuse and an endless list of crimes against humanity. But I had never considered the situation of those in hiding. Even contemplating the life of Anne Frank and her family and friends in the Annex made me feel claustrophobic. I can not imagine living in such closed quarters for two years with virtually no contact with the outside world, except for the few who were in on the secret. At some point, Anne says: “I've asked myself again and again whether it wouldn't have been better if we hadn't gone into hiding, if we were dead now and didn't have to go through this misery, especially so that the others could be spared the burden. But we all shrink from this thought. We still love life, we haven't yet forgotten the voice of nature, and we keep hoping, hoping for . . . everything.” I can’t help thinking that I would have preferred death over the constant fear and agony, over the dread of discovery. And yet this young girl, barely a teenager, somehow managed to stay cheerful most of the time and even optimistic about her future. The reader can see her growing up over the years of their confinement and maturing into a young woman. There were instances however, that made me wonder if she was truly as mature and grown as she was coming across; or was she simply a little girl acting tough in an attempt to inspire herself and instill the strength she needed to survive? She was probably somewhere in between, that awkward stage when we feel misunderstood by all and especially our parents..when we just want to be left alone..when we pretend to be independent but still crave the approval of our parents. I can't grasp how hard it would be to go through that journey of self discovery shut out from the world with only seven other people for company! I can't believe she was considered spoiled. Any teenager from my generation would have thrown a tantrum every five minutes in that place! Although a little monotonous at first, this was really an incredible book. She had an amazing talent and makes me wonder what she could have been if given the chance to live and realize her dream of becoming a journalist and even a writer. I realize this is more me ranting than a formal review, but there are enough of those around for whoever's interested. The most unfortunate conclusion I made after reading Anne Frank's diary is that nothing has really changed. We haven't learned from our mistakes and history is repeating itself. In Anne's own words: "Why are millions spent on the war each day, while not a penny is available for medical science, artists or the poor? Why do people have to starve when mountains of food are rotting away in other parts of the world? Oh, why are people so crazy?" Why indeed? :/

nichtkunst

Inspiring.

nichtkunst

1926 Dell edition $.25