jillymade

Jil Foutch Foutch itibaren Zarichchya, Lviv Oblast, Ukrayna itibaren Zarichchya, Lviv Oblast, Ukrayna

Okuyucu Jil Foutch Foutch itibaren Zarichchya, Lviv Oblast, Ukrayna

Jil Foutch Foutch itibaren Zarichchya, Lviv Oblast, Ukrayna

jillymade

Teknoloji ve insanlığı birleştirmenin en iyi yolu? Araba kazalarına bilerek girerek et ve çeliğe katılın. Cinsel organlarınızı araba parçalarıyla kazınmış insanların yaraları üzerine sürmek de iyi çalışır. Erotik kitap ama vulva kelimesi çok sık kullanılıyordu.

jillymade

Bu kitap gerçekten olağanüstü! Ben koyamadım ve iki gün içinde 252 sayfa kitap okumak olamazdı! Kendimi hayatımda çalışmak için söylediği her şeyi yapmaya çok ilham ve hazır hissediyorum! Sizin için çalışmak için her bölümden fikirler koymak yardımcı olmak için her bölümün sonunda nasıl "öneriler" olduğunu sevdi! Ben tapıyorum ÇOK ÇOK tırnak ve bu kitaptan kazandığım birçok gerçeği vardı ... İşte bazı olumlu sevdim !! "Ruh içinde yaşamak. Ruhtan geldin ve ilham almak için nereden geldiğin gibi olmalısın. Tanrı gibi olmak için yaşamalısın." "İlham kelimesini" Ruhta olmak "anlamına geliyor. Ben Ruh'tayken ilham alıyoruz ... ve ilham aldığımızda bunun nedeni Ruh'a geri döndüğümüzde, tamamen uyanık olduğumuz için İlham almak bir sevinç deneyimidir: Kaynağımızla tamamen bağlantılı ve tamamen kasıtlı hissediyoruz; yaratıcı meyve sularımız akar ve günlük yaşamımıza olağanüstü yüksek enerji getiririz. yalın olmayan anlarda sinir bozucu davranışlar ya da tavırlarla eleştirel değiliz ve rahatsızlık duyuyoruz. Kalbimiz her nefes için minnettarlık söylüyor; hoşgörülü, neşeli ve seveceniz. " "Bir Evrende yarattığı kaynaklarla sonsuz sihir yaratan bir Kaynak enerjinin yönlendirdiği hiçbir kaza olmadığını biliyorum." EGO = Tanrı'yı Uçur! "Büyük bir amaçtan, olağanüstü bir projeden ilham aldığınızda, tüm düşünceleriniz bağlarını koparır, zihniniz sınırlamaları aşar, bilinciniz her yönde genişler ve kendinizi yeni, harika ve harika bir dünyada bulursunuz. fakülteler ve yetenekler canlanır ve kendinizi hayal ettiğinizden çok daha büyük bir insan olarak keşfedersiniz. " "Hayattaki amacımız ilham bulduğumuz bir yere varmak değil, tıpkı dans etmenin zeminde belirli bir noktaya gelmesi değil. Dans etmenin ve yaşamın tadını çıkarmak her an ve her adım, müzik bittiğinde nerede olduğumuza bakılmaksızın. " "Bırakın, ALLAH'ı bırakın." "Şu an sevinç içinde yaşayın. Şimdi Burada Olun." "En zor şey - ama esaslı olan - Yaşamı sevmek, acı çekerken bile sevmek" diyen Leo Tolstoy tarafından alıntılanmıştır, çünkü Hayat her şeydir. Yaşam Tanrı'dır ve Yaşam'ı sevmek Tanrı'yı sevmek anlamına gelir. " "Basitleştir, Basitleştir, Basitleştir!" 1. Hayatınızı karıştırın. 2. İstenmeyen ve gereksiz faaliyetler ve yükümlülükler takviminizi silin. 3. Boş zamanınızı boş tuttuğunuzdan emin olun. 4. Meditasyon ve yoga için zaman ayırın. 5. Doğanın sadeliğine dönün. 6. Eleştirmenlerinizle aranızda mesafe bırakın. 7. Sağlığınız için biraz zaman ayırın. 8. Oyna, oyna, oyna! 9. Yavaşlayın. 10. Borçtan kaçınmak için elinizden geleni yapın. 11. Nakit değeri unutun. 12. Ruhunuzu hatırlayın. “İLHAM KAYNAK GEREKTİRİR. İnanç, Yaratan Ruhun ihtiyaç duyduğumuz şeyi tam olarak programda sağladığını bilmenin içsel bir bilgesidir. İnandığımızdan daha yüksek bir bilinç seviyesi olduğunu bilerek tüm kuşkuları ortadan kaldırırız. Sonsuz ve sonsuz yaratan evren. Herkesin Yaratıcı Kaynağının tam olarak ne yaptığını bildiğine güvenin. Böyle akıllı bir sistemde kaza olamayacağı bilincine güvenin. "

jillymade

Bu benim tek kitabım. Beş yıldız verdiğimi öngördüğüm tek kitap bu. Okumayı vaat eden herkes için satın alacağım, ancak uzunluğuna rağmen bazı pop-manevi saçmalık olmadığını not etmek önemlidir. Aslında daha önce okumuş olmanız gereken bir yazar tarafından yazılmış harika bir edebiyat parçası.

jillymade

lots of info but became a little redundant at times.

jillymade

Cram full of many interesting items, Givens ties together all the story, history, and corroborative evidence surrounding "The Book of Mormon." He may not provide the easiest read but he writes one of the most interesting books I've read. I'm almost finished with it.