kenmachete

Ken Machete Machete itibaren Dumdum, Bihar 821101, Hindistan itibaren Dumdum, Bihar 821101, Hindistan

Okuyucu Ken Machete Machete itibaren Dumdum, Bihar 821101, Hindistan

Ken Machete Machete itibaren Dumdum, Bihar 821101, Hindistan

kenmachete

bu kitap beni sakat bir şekilde mahrum bırakmaz. Birincisi, bugün zekâ eksikliği ve zarif, ince kapakların raflarda oturmasına izin verme cesaretine sahip olmamaları nedeniyle hemen hemen tüm dergi yayıncılarından nefret ediyor. çünkü George Lois ve "lanet olsun! Bu kadar iyi olabilir miyim?" ama sonra bir bardak buzlu su içerim ve biraz cesaret isterim ve kedilerim için sahte dergiler yapmaya başlarım.

kenmachete

Vay, bunu indiremedi! İyi yazılmış, çok hareketli bir anı.

kenmachete

ABC serisinden sadece birkaçını okudum ama çok eğlendim. Bir gün başlangıca geri dönmek ve sırayla okumak istiyorum. Kinsey Millhone karakterinden gerçekten hoşlanıyorum.

kenmachete

Bu bir 18. yüzyıl olmasına rağmen, İngiliz romanı, bunun sizi korkutmasına izin vermeyin! Okumakta fayda var ve çoğu lise müfredatında neden zorunlu olduğunu görüyorum. Akıllı ve büyü bağlayıcı. Sonsuza dek Darcy ve Elizabeth'in hayranı olacağım.

kenmachete

Bu kitabı yerel kütüphanemin "Dedektif / Gizem" bölümünde buldum ve kitabın çoğu için nedenini bulamadım. Büyük ölçüde, birçok doktora yeteneğinin ötesinde okuryazar olan parlak bir lise öğrencisinin hikayesi. Seyirci profesör olarak geçimini sağlayan şiddetli entelektüel babası tarafından yetiştirilir. Kitap, Blue'nun perspektifinden muhteşem bir şekilde yazılmıştır. Önemli yaşam sorularından lise ezmelerine kadar tüm konularda tutarlı (çoğunlukla uydurulmuş) alıntılarla karalanmış sofistike nesirdir. Karakterler, ortam ve stil beni o kadar büyüledi ki yavaş yavaş ortaya çıkan gizem için hazırlıklı değildim ve bir dereceye kadar karakter gelişiminin sonundan pişman oldum. Arsa iyi hazırlanmış ve gizemli unsur tatmin ediciydi, ancak tek başına anlatım benden beş yıldız gerektiriyor.

kenmachete

یاد گرفتم می شود آنقدرها هم سخت نگرفت

kenmachete

I was reluctant to read The White Tiger, but I'm so happy I did. I loved this book--there was lots in it that surprised me. The voice of the narrator is completely fresh and the picture of India that it paints seems very real. Definitely worth picking up.