tomo717jp

Tomohiro Takemura Takemura itibaren 67100 San Vittorino, Province of L'Aquila, İtalya itibaren 67100 San Vittorino, Province of L'Aquila, İtalya

Okuyucu Tomohiro Takemura Takemura itibaren 67100 San Vittorino, Province of L'Aquila, İtalya

Tomohiro Takemura Takemura itibaren 67100 San Vittorino, Province of L'Aquila, İtalya

tomo717jp

(Yorum aslında Alexa Loves Books'ta yayınlandı) Bundan önceki kitap - Shiver - ilk okuduğumda beklenmedik favorilerimden biri oldu. Linger, dizinin parlak bir devamıydı, ancak ilk kitabın üzerimdeki etkisinin üstesinden gelmedi. Bu kitabın ilk kitabındaki bazı sevgili karakterlerin yaşamlarında bir büyüme görmemiz hoşuma gitti - Sam'in sonunda iyileştiği gerçeğiyle başa çıkma mücadelesini görüyoruz; Grace ve Sam arasındaki güzel ilişkinin sürekli gelişimini izliyoruz; Grace'in mücadelesini, durumunun gerçeğiyle boğuşurken görüyoruz; Isabelle'in büyümekte olan ve musallat olan (veya en azından onlar tarafından ileri sürülen) şeyleri geçme çabalarını gözlemliyoruz. Bu üç kişi için hala çok sevgim var ve bu kitaptaki karakterleri her zamanki gibi büyüleyiciydi. Ayrıca Cole üzerinde yeni bir aşk geliştirdim. Çoğu kitaptaki tehlikeli, kötü çocuklar için bir şeyim var, itiraf edeceğim. Ama beni gerçekten Cole gibi sonuna kadar yapan şey (başlangıçta oldukça tatsız olduğunu hissettim), mücadele ettiği meselelerin vahyinin yanı sıra nihayetinde nasıl bir şekilde ortaya çıktığıydı. Şimdi benim en sevdiğim karakter ve Forever'da ona ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. Bu romanın döndüğü büyük bükülme (son kitabın sonundan beri beklememe rağmen) oldukça gerçekçi bir şekilde tasvir edildi. Kendisinde meydana gelen değişikliklerle başa çıkmaya çalışırken Grace'i hissediyorum ve onu çevreleyen, onu önemseyen insanlar için hissediyorum. Bu ikinci kitabı bitirmek için çok üzücü, ironik, bükülmüş bir yol - ve daha iyi yapılabileceğini düşünmüyorum. Kitabın sona ermesi kesinlikle beni bir dizi güçlü duygu hissetmeye bıraktı - üzgünüm, rahatladım, kendimi kaçırdım (zaten ne olduğunu tahmin ettiğimden), kızgındım (çünkü çok büyük bir uçurumdu, kendi yolu). Tabii ki, şüphesiz, 12 Temmuz 2011'de yayınlanacak olan Sonsuza Kadar dizisindeki bir sonraki ve son taksiti alacağım.

tomo717jp

it would have helped if i read good to great first, instead of trying to follow it on book on tape while driving. multitasking, i cannot do.