frisamaraold

itibaren Bor, Tver Oblast, Rusya, 172122 itibaren Bor, Tver Oblast, Rusya, 172122

Okuyucu itibaren Bor, Tver Oblast, Rusya, 172122

itibaren Bor, Tver Oblast, Rusya, 172122

frisamaraold

Bu kitabın sevdiğim ve sevmediğim kısımları var. Ama kesinlikle bu konuda güçlü hislerim vardı. Okumalısın! Kendin için karar ver.

frisamaraold

Bir gizem olarak zaman zaman sadece Tamam ve biraz uykulu, ama bir hikaye olarak booklovers ile bağlanmak amaçlı, mükemmel olduğunu kabul ediyorum. Dikkat çekici bir şekilde, Reader's Digest kitaplarının bu nefis korkutucu eleştirisi: "Henry, Reader's Digest'in editör kadrosunun zar zor antropomorfik yaratıklardan oluşan bir menajerden oluştuğunu, burada bir kolun, bir bacağın, bir elin, Güneşsiz odalardaki makineler tarafından eğitilenler, mum püskürterek yanan masalar üzerinde saatlerce toplanmalı, konveyör bantla kağıt tabaklara yulaf ezmesi, kendi hapşırma ve öksürük sesleri 1960'lı yıllardan kalma eski Muzak kasetlerinden yeni ve yeni romanlar, biyografiler ve tarihler aldılar ve birinci sınıf öğrencilerine dağıtılan bir tür makasla onları yırtıp, çok fazla hece veya renkli dört harfli bir kelime ile entelektüel uykularından şok olmak; sekiz sayfadan fazla çalışan bölümleri kesmek, dört ila altı inçten daha büyük resimleri kırpmak, hepsi sırayla "yoğunlaştırılmış" olarak adlandırdıkları güdük küçük tekdüze ciltlerde aynı anda dört taneye sığabilecek popüler kitapların kısaltılmış versiyonlarını üretmek.

frisamaraold

Gerçekten kendi sınıfında. Bu kitabı okumak bir romandan çok bir deneyimdir.

frisamaraold

There is something untamed about the poetry of William Everson. Many of the images he creates are very raw, and even wildly perceptive, as he seems to sense something deeper about the movements of reality, something like the marrow of spirituality and of the world. The poems in this particular collection were written about nature, and are ostensibly the most secular of his writings. Yet even in his mountain retreat, as he channels Robert Frost (perhaps), there is a resounding depth to what he expresses, a sense of something just beyond our perception. I recommend "Steelhead" for starters.

frisamaraold

Quick read for a depiction of the famed Rasputin as told from the fictional narrative of his eldest daughter. Portrays a revolutionary legend in the last weeks of his life as a fallible man who becomes fatally tangled in religious and political passions. Interesting if you like historical fiction, if not it's great for Russian words that sound like English like leemoan and grupa seksa.