taniatalbot

Tania Talbot Talbot itibaren Millburn, NJ 07041, Birleşik Devletler itibaren Millburn, NJ 07041, Birleşik Devletler

Okuyucu Tania Talbot Talbot itibaren Millburn, NJ 07041, Birleşik Devletler

Tania Talbot Talbot itibaren Millburn, NJ 07041, Birleşik Devletler

taniatalbot

Değişim İçin Dilenmek en zorlu durumların üstesinden gelmek ve onlardan uzaklaşmak için zarif bir kitap. Flake, 1 gencin hayatı boyunca yakalandı ve herkes için günlük hayata geçti. Değişim için yalvarırken, Raspberry Hill, annesi vahşice istismar edildiği ve hastanede olduğu için artık evsiz olmayı reddeden 14 yaşında bir kız. Yani onun evsiz olmaması için, kimseden çalacak. En iyi arkadaşı Zora da dahil. Bak ama Karma devreye girdi ve Raspberry'nin çatlak fiend babası daha fazla çatlak almak için tüm parasını çaldı. Ama sonunda herkes umudunu canlı tutuyor ve sefil yaşamları boyunca yeni bir destinasyona getiriyor. Bazı insanlar, özellikle fakir bir mahallede yaşıyorsanız, bu dünyada bir çıkış yolu olmadığını düşünebilir. Ama bu kitap size bu dünyada ikinci bir şansın olduğunu ve bunu başarıyla yaşayabileceğiniz konusunda size güven veriyor.

taniatalbot

Bu, İngiltere'deki parlak Charlie Resnick serisinin başlangıcı. Mükemmel karakterizasyon ve keskin yazı. Resnick hikayelerini yeterince anlayamıyorum.

taniatalbot

hı. delilah'ın hayat hikayesini, özellikle evlat edindiği çocuklarla olan ilişkilerini okumak biraz ilginçti, ama tüm grup içi dinsel konuşmalar ciddiyetimi ciddiye aldı. ve bu kitaptan gerçekten fazla bir şey alamadım.

taniatalbot

İnanılmaz! Bu sadece erkek gençliğin bir kutlaması değildir; insanlığın bir kutlaması. Bazıları çok iyi bilinen yıldızlardır, bazıları ise tamamen bilinmemektedir, ancak sanatçının başarısı, resimlere bakarken kimin olduğunu gerçekten unutmanızdır, çünkü görüntülerin güzelliği, ifadeler tarafından gerçekten emilirsiniz. , ışıklar, anlamlar ... Önsözde söylendiği gibi, Gorman portresi metaforik olarak çıplaktır, böylece iç güzelliğine bir göz atabiliriz. Olağanüstü!

taniatalbot

Başından beri okumaktan keyif aldım, hafif ve tatlı bir kitap - 2. bölüm tamamen beni aldı. Onu koyamadım ve dün gece bitirme çok geç kaldı. Sevdim!

taniatalbot

Bennett's story was the best in the series!