pengchen

itibaren Quindalup WA, Avustralya itibaren Quindalup WA, Avustralya

Okuyucu itibaren Quindalup WA, Avustralya

itibaren Quindalup WA, Avustralya

pengchen

Alaycı Kuşları Öldürmek inanılmaz bir kitaptı. Okuduğum bazı bölümlerden yaşıyorum. Benim favorim, "Bir şeyi kendi bakış açısından düşünene kadar - cildinin içine tırmanıp etrafta dolaşana kadar hiçbir zaman gerçekten bir insanı anlamazsın."

pengchen

Her iki kitabı da çok beğendim. Hıristiyan bir bakış açısıyla yazılmış İnsan, Melek ve Şeytan etkileşimi.

pengchen

229 Sayfa. Riley Nordquist Per. 2 Bu kitap tamamen LeBron James'in hayatıyla ilgili. Yaşamı boyunca devam eden başarısı ... mücadeleleri ... tüm hayatı bu kitaba sarılmıştır. Bir zamanlar Akron'daki Saint V'deki bir lise yıldızı, OH şimdi bir NBA all-star. Ama bunların hiçbiri LeBron'un hayatı olmadan olmazdı. Gerçekten bir doruk yok, ancak bu biyografide görselleştirme çok önemliydi. Yazar neredeyse sanki o gece mahkemede LeBron gibiydin. Bu konuyu anlamak ve keyfini çıkarmak için LeBron'u ve hatta basketbolu sevmek zorunda değilsiniz. Ben herkese tavsiye ederim. Eğer ciro anlaşmalarını ve mücadelelerini açıklayan uzun sayfalardan hoşlanmıyorsanız, bu kitaptan geçti, muhtemelen sizi eğlendirmeyecek veya sizi bilgilendirmeyecektir.

pengchen

I loved all the pretty quotes and how it wasn't really normal since it was about these two siblings that like love each other and then the brother dies and she tries to figure out why. It's really cool.

pengchen

Amazing and terrifying post-apocalyptic view of California in (what could be next week) a waterless future where gas is a ridiculous luxury and the fascist right-wing christian president has led the country into economic ruin. Most people are so poor that they will happily sell themselves into some form of slavery to survive.