amnoods

Amanda Gavil Gavil itibaren Tupalovce, Sırbistan itibaren Tupalovce, Sırbistan

Okuyucu Amanda Gavil Gavil itibaren Tupalovce, Sırbistan

Amanda Gavil Gavil itibaren Tupalovce, Sırbistan

amnoods

Bu Palahniuk'un okuduğum üçüncü romanı. Yıllar önce, filmden çok daha fazla keyif aldığım Fight Club ile başladım, sonra birkaç hafta önce tuhaf olan Snuff ile ve sonunda bu film. Bu ilginç ve çok bükülmüş bir modern korku hikayesi ve arsa detaylarını açıklamak istemiyorum. Sadece dertli bir kadın tarafından korkunç bir durumda yazılmış bir günlük şeklinde yazıldığını söyleyelim. Kitabın ilk yarısında hoşuma gittiğinden emin değildim ama ikinci yarı onu daha ilginç kılıyor. Bunu herhangi bir şekilde okunması şart olmasa da, diğer Palahniuk kitaplarını okuduysanız ve onları sevdiyseniz, o zaman bu oldukça iyi bir bahis. Eğer onun herhangi bir şey okumak değil, bunun yerine Fight Club ile başlamanızı tavsiye ederim.

amnoods

Benim için bu kitabın temel önemi, kendisiyle zaman geçirmeye gittiği gizli yerinin varlığıydı. Herkesin uyması gereken inanılmaz bir konsept.

amnoods

Bu benim ilk romantizm romanım, ne bekleyeceğimi tam olarak bilmiyordum. Yuvadaki Bahar Kitabı Mücadelesi için, genellikle okumadığımız bir türden bir kitap okumak zorunda kaldık - bu yüzden bir romantizm romanının gidilecek yol olacağını düşündüm. Başlangıcın oldukça yavaş olduğunu düşündüm, ama yaklaşık yarım yol aldı. Sonuna doğru, birkaç sıcak bulanıklığı kabul edeceğim. Kitap, farklı yaşlarda yaklaşık 3 kadının birlikte yaşadığı ve bir hayaleti içeriyor. Hayalet her şeye ilginç bir bükülme getirdi ve aslında bu söylenen hayalet ve sahip olduğu hayat hakkında daha fazla bilgi edinmek için dizideki bir sonraki kitabı okumak istiyorum. Kendimi romantizm romanı dönüşümü olarak görmeme rağmen, bu hoş bir tempo değişikliğiydi.

amnoods

Bu kitaptan çok tiksinmiştim, bitiremedim. Ben sahtekar değilim, ama bu kitabın ana odağı - Darcy ve Elizabeth'in cinsel hayatı çok hızlı yaşlandı. Başka bir şey için zamanları olması şaşırtıcı. Darcy'de Elizabeth'ten bir partiden önce banyo yapmamasını istediği için kesinlikle dehşete düştü, çünkü (“tohumundan” bahsederken), “Bacaklarından aşağı koştuğunu hissettiğini bilmek istiyorum.” Tamamen kötü bir footman'ın elindeki Elizabeth'in tecavüzünde okumayı bıraktım. Bu kitap kötü fan kurgu gibi okuyor ve evimden çıkar çıkmaz geri döneceğim. Kirli hissediyorum.

amnoods

Can't go wrong with Maeve if you like a lot of related and connected characters with a healthy does of Ireland. The entire book is a collection of related chapters--in pairs--and many of the characters are connected.

amnoods

I`ve read this book twice.First,around 7 years ago when I really enjoyed it.And to my surprise the second time I enjoyed it even more.The descriptions are very precise and vivid.I could imagine every scene easily.But I wonder if a perfect man like "mohamad" really exists or he was just so perfect because the writer was a woman?!