filipsvanbc614

Jorgen Torbjorn Torbjorn itibaren 1935 AR Egmond-Binnen, Hollanda itibaren 1935 AR Egmond-Binnen, Hollanda

Okuyucu Jorgen Torbjorn Torbjorn itibaren 1935 AR Egmond-Binnen, Hollanda

Jorgen Torbjorn Torbjorn itibaren 1935 AR Egmond-Binnen, Hollanda

filipsvanbc614

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Karakterler iyi gelişmiştir ve hikaye ilgi çekicidir. Bunun 1960'larda 1860'lardan ziyade Mississippi'de gerçekleştiğini düşünmek üzücü çünkü böyle hissettiriyor. Junior League kültürü bana gerçekten Sorority kültürünü hatırlattı. Kesinlikle iyi ve hızlı bir okuma ve bunu tavsiye ederim. Filmi bu hafta izleyeceğim, bu yüzden nasıl karşılaştırılacağını göreceğim.

filipsvanbc614

Castle'ın bir bölümünü izlemek gibiydi ve harikaydı! En parlak ve en eğlenceli tanıtım kampanyalarından biri.

filipsvanbc614

Yaz boyunca okudum ve çok sevdim. İlk başta sıkıcıydı ama sonra çok ilgimi çekti

filipsvanbc614

Translating...

filipsvanbc614

Kitap uzun zamandır bekliyor, ama belki de bu kitaptaki beklentiler çok yüksek olduğu için okuduktan sonra: oldukça hayal kırıklığı yaratıyor.

filipsvanbc614

Yerel harika ve zorlayıcı bir okuma. Hikayeleri daha sonra kullanmak için saklamak zordu. Her hikaye iyi hazırlanmış ve birlikte uyumlu daha büyük bir masal oluşturur. Bu herkese tavsiye ederim, sadece iyi.

filipsvanbc614

Diğer ikisi harika, ama bunun biraz kısa düştü gibi hissettim. Birdenbire bir Haymitch kaz yetiştiriyor, Gale başka bir yerde ve Peeta ve Katniss bir kitap yapıyorlar. Ve villan anahtarından memnun değildim ..... Coin Katniss'i deneyecek ve kapatacak olsaydı, belki biraz daha motivasyona ve birikime ihtiyacımız var? Snow ve Katniss arasındaki birikme seviyesinden sonra, Coin'e karşı her iki şekilde de duygu toplayamadım. Genel olarak diziyi beğendim. Hollywood'un neleri sakladığını gerçekten dört gözle bekliyorum.

filipsvanbc614

I don't understand all the negative comments surrounding this book. For heaven's sake the author wasn't trying to write an "important treatise on racism." Stockett was simply telling a story, hence the word: novel. This a story about a handful of women trying to navigate the chasm and inequality between the races, women on both sides--whose lives are unavoidably woven together--loving and learning, and overcoming their fears and prejudices in a period of change, a period rife with unfairness and sometimes hatred. I thought it was well-written, brilliantly revealing the challenging period of time and place in which the story was set (Mississippi in the early 60's) through the eyes and voices of three different women. The characterization was nothing less than superb. A really great book!

filipsvanbc614

I normally don't like short stories, but this was a bunch of cute and not so chic lit short stories.