proch

Paul Roche Roche itibaren Tidore Kepulauan City, North Maluku, Endonezya itibaren Tidore Kepulauan City, North Maluku, Endonezya

Okuyucu Paul Roche Roche itibaren Tidore Kepulauan City, North Maluku, Endonezya

Paul Roche Roche itibaren Tidore Kepulauan City, North Maluku, Endonezya

proch

Bunu Wonder Boys'tan daha çok seviyorum çünkü çok iddialı ve savunmasız.

proch

Ne zaman bu kitap sipariş, sadece 4 4 olduğunu bulmak için rahatsız oldu. Küçük boyutu bu kitabın kalitesini etkilemez! gaudi'nin etkileri üzerine çok fazla malzeme olduğu için son derece yardımcı oldu. KÜÇÜK BOY SİZİ KEŞFETMEYİN. ayrıca, bu kitabın tartışmanın içeriğiyle harika bir şekilde eşleşen birkaç güzel fotoğrafı vardı. Gaudi ve eserleri hakkında bilgi edinmek veya fırçalamak isteyen herkese tavsiye edilir.

proch

Sanırım nihayet birçok insanın SEP'lerin kitaplarını neden sevdiğini anlıyorum. İlk başta anlamadım (Kimsenin bebeğini değil benimkini okuduğumda), ancak Dream a Little Dream ve Angel'ı Öpücük okuduktan sonra, fandomun üstüne atladığımı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Muhtemelen SEP karakterlerinin çizimde geliştirilmesi, o kadar gerçekçi ki, bir noktada belirli bir bölümdeki davranışlarından daha da kötüleşiyorsunuz. Derece: Melek Öpücük 4. Evlenmemiş mutluluklarına başlamak üzere olan Daisy (Theodesia) ve Alex ile tanışıyoruz. Her iki karakterin de bir şekilde evlenmek zorunda kaldığı göz önüne alındığında, mümkün olduğunca mutluluk verici bir şekilde. SEP'nin Daisy'nin bağımlı ve zayıf bir kızdan değişimini kendinden emin ve bağımsız bir kadına nasıl dönüştürdüğünü gerçekten sevdim. Bu 4 yıldız verdiğim nedeni, kitabın biraz rüya biraz Dream ayarlarını benzer olduğunu hissettim çünkü. Ama genel olarak, eğlenceli bir kitaptı.

proch

Bu kitabın ilginç başladığını, ortasında biraz gecikme olduğunu, ancak sonunda gerçekten toplandığını düşündüm. Bundan sonra Modern Kütüphanenin Tüm Zamanların En İyi 100 Romanını okuyorum [# 100]! Bu kitabı kesinlikle bir arkadaşınıza öneririm. Yazı biraz Jane Austen romanını andırıyor, çok hoşuma gitti!

proch

In the wonderfully illustrated children's book Amos McGee is an older man who gets up every morning and goes to his job at the City zoo. Even though his job keeps him bust, Amos, a kind, gentle man with smiley face is never too busy to spend time with his friends. Whether it is having a race with the tortoise, or spending time with a shy penguin, or reading stories to the owl who is afraid of the dark, Amos makes his friends feel important. One day Amos is sick with a cold, and the animals wonder where he is. Concerned, his animal friends go to his house to care for him and show Amos how much he is missed. Not only is this a sweet story, but the illustrations, by Erin Stead, are fabulous. Pencil sketch like drawings peppered with vibrant colors to highlight items of interest make this the type of book you and your special little one will treasure.