archiv3d

Ivan Suhenko Suhenko itibaren 23445, Donja Suvaja, Hırvatistan itibaren 23445, Donja Suvaja, Hırvatistan

Okuyucu Ivan Suhenko Suhenko itibaren 23445, Donja Suvaja, Hırvatistan

Ivan Suhenko Suhenko itibaren 23445, Donja Suvaja, Hırvatistan

archiv3d

Muhteşem bir okul psikoloğu tarafından büyüleyici bir kitap. Tüm öğretmenler için 'okumalısınız' olmalı. Bu kitapta yer alan iki tel, birbirini tamamlar ve bu son derece yetenekli ve yetkin kadının travmatik bir kafa travması sonrası nasıl değiştiğini ve daha sonra nasıl geri dönebileceğini gösterir. Yaralanmanın sonuçları sonsuza dek ehr ile olacak, ama hepimiz için değerli olacak baş etme becerilerini öğrendi.

archiv3d

Bu kitap, bir şekilde, korkutucu. Delilik, klostrofobi, uyuşturucular ve umursamaz tehlikeler - hepsi bükümlü bir amaç duygusuyla durmaksızın - anlatıma nüfuz eder. Gonzo gazeteciliği en iyisidir.

archiv3d

3 yaşındaki biri için çok ince

archiv3d

Bu kitap türünün ilk yarısı beni en yakın köprüden atlamak istememi sağladı - gerçekten canlandırıcı bir hikaye değil. Ancak ikinci yarı "geri ödeme" bölümüdür ve hayatın kendilerini ele alıp devam ettiği şeylerle uğraşan insanlara iyi bir örnektir. Farklı karakterlerle anlatılan kitapları seviyorsanız (her bölüm ana karakterlerden biri tarafından anlatılmıştır), o zaman bu denenmeye değer olabilir. Aksi takdirde, atlayın.

archiv3d

Dört yıldız sadece biraz tarihli olduğu için. Bunun yerine önce Gig'i okuyun.

archiv3d

Benim en sevdiğim değil - muhtemelen Seyahat Pantolon Kardeşliği okuyan gençler bunu seveceksiniz. İyiydi fakat müthiş değildi.

archiv3d

Bu kitapla aşk / nefret ilişkim var. Lisans kariyerimin büyük bir parçasıydı, hem iletişimde (sahip olduğum bir iletişim çalışmaları profesörü tarafından yazıldı) hem de edebiyat derslerinde yardımcı oldu. Hala zaman zaman yararlı şeyler düşünüyorum.

archiv3d

Kız kardeşi, keyifsiz bir mahallede bir gece geçirirken müzik çalmayı bırakmaya karar veren bir adamla güzel bir model yakın komada sıkışmış. Murakami'nin mistik stili bu konuda çok ileri gider. Çok ezoterik ve durgun. Karakterleri hızlı bir şekilde yaratmasına rağmen, gerçek bir komplo yoktur. Tüm kitaplarının en az favorim.

archiv3d

Bu, bu beyefendinin yazdığı ikinci anı. Bu yıl itibarıyla 99 yaşında ve bu kitap 1997'de yazılmıştır! Anıları büyüleyici ve bazen de yürek parçalayıcı. Onun hikayesi bana her gün verdiğim hediyeleri hatırlatıyor ve verilen hediyeler. Aslında bu kitabı ilk anıdan daha çok sevdim, çünkü 1. kitap çocukluğu hakkında okurken beni çok rahatsız etti. Bu sefer @ 1 kitap daha yazdı ve kesinlikle okuyacağım!

archiv3d

Great! Most Recomended