janusjornaa

Janus J J itibaren Berwick VIC, Avustralya itibaren Berwick VIC, Avustralya

Okuyucu Janus J J itibaren Berwick VIC, Avustralya

Janus J J itibaren Berwick VIC, Avustralya

janusjornaa

Bu Elizabeth Nobel tarafından okuduğum ilk romanlar ve bundan gerçekten çok zevk aldım. Civcivli diğer kitaplarla karşılaştırılabilecek sıcak ve gental yazı stilini çok beğendim.

janusjornaa

Kemik Geçidi, Iron Touched'den hemen sonra başlar ve Blood Bound ile bağlanır, bu yüzden gerçekten sıradan okunamaz. İlk izlenimim, önceki kitaplar kadar güçlü olmadığıdır. Yazısı her zamanki gibi güçlü, ancak önceki kitapların yoğunluğu ve eve yakınlığı yok. Dünyanın pek çok yeni yönünü görmüyoruz, daha ziyade, plan zaten bildiğimiz şeyleri detaylandırıyor. Genel olarak hızı yavaş ve bazen arsa açık görünüyordu. Karakterlerin hepsi oldukça iyi yuvarlatılmış olsa da, yeni karakterler için daha fazla birikim ve geri hikaye isterdim. Stefan ve vampirlerin çalışmalarını daha fazla görmek isterdim. Ayrıca dizinin romantik ilişkileri nihayet çözdüğünü de sevdim, ancak yine de ilişkide hala ilginç olan yeterince sorun var. Her şeyden önce serideki en iyisi değil, değerli bir takip ve tatmin edici bir okuma.

janusjornaa

Her şey Cinsel Boynuzluk Ballad'ı ile ilgili.

janusjornaa

Bu bir hafta sonu için Stockholm'de iken satın aldım .... bir süre önce, ve, sonunda, bir filmin yapımını duyduktan sonra nihayet okumaya başladım. Daemons fikrini sevdim, keşke kendime sahip olabilseydim! Eğlenceli bir okuma, ama başlamak için biraz yavaş.

janusjornaa

Eugenie'nin koşulları ve kaderi hakkındaki duygularımın çok daha ayık ve çok daha az romantik olmasına rağmen, kitabı ikinci kez sevdim. Yine de şimdi kitabı ilk kez bir genç olarak okurken Eugenie'yi neden bu kadar çok sevdiğimi hatırlıyorum.

janusjornaa

Böyle rahatsız edici bir hikaye, çok iyi yazılmış!

janusjornaa

Joyce söz konusu olduğunda daha fazlasını bekliyorum!

janusjornaa

Conrad'ın Belly'ye aşık olduğu gerçeğini reddetmesinden nefret ediyorum, açık olsa bile gizlemeye çalışıyor. Yeremya, Belly'i sevdiği kadar şeffaf olan, ancak Belly, kaç kez kaçmasına bakılmaksızın Conrad'ı seviyor. Tamamen üçüncü taksit için sabırsızlanıyorum!

janusjornaa

the glass family be dope!

janusjornaa

Cynical, insightful, politically incorrect, and of course, hilarious.