tonkatim

Tim Graves Graves itibaren Eggleston, Barnard Castle, County Durham DL12, İngiltere itibaren Eggleston, Barnard Castle, County Durham DL12, İngiltere

Okuyucu Tim Graves Graves itibaren Eggleston, Barnard Castle, County Durham DL12, İngiltere

Tim Graves Graves itibaren Eggleston, Barnard Castle, County Durham DL12, İngiltere

tonkatim

YANGIN VE THORNS KIZ kesinlikle sevdiğim parlak dokuma YA ilk! Carson, okuyucuları büyüleyecek kadar eşsiz bir dünya geliştirdi. Romandaki konsept o kadar benzersiz ve taze ki, tipik YA romanlarından öne çıkıyor. Bu konuda birkaç küçük şikayet vardı, gerçekten roman genel zevk! Elisa ilk başta zayıf ve denenmemiş bir kızdır ve tek "yeteneği" yüzünü olabildiğince çok tatlı ile doldurmaktır. Alejandro ile evlendiğinde ve krallığına götürüldüğünde hayatı önemli ölçüde değişir. Elisa orada güçlü bir kıza dönüşmeye başlar ve insanlara nasıl bakılacağını öğrenmeye başlar. Ama Elisa için sürprizler burada bitmiyor! Hayır, Alejandro'nun gizli karısı olarak geçirdiği zaman sadece başlangıç. Elisa kaçırıldığında ve gerçekten yardıma ihtiyacı olan yardımına ihtiyacı olan bir yere götürülür. Elisa'nın sonunda ortaya çıkmasını sevdiğim halde, romanın ilk yarısında onunla hiç ilgilenmedim. Ben sürekli o kadar "şişman" ve "çirkin" olmaktan şikayet nasıl dayanamadım. Sonra şikayeti bitirdikten sonra biraz daha yemek yiyip üzüntülerini yiyeceklere boğardı. Üzgünüm, ama mutsuz iseniz, bu konuda bir şeyler yapmalısınız, dolu olana kadar yemeyin. Bir mum yak, karanlığı lanetleme. Şimdi bu şikayet sizi kitaptan alıkoyabilir, ama söyleyeyim, onunla gerçekten sinirlenmiş olsam da, hikaye Elisa'nın sıkıntılarını telafi ediyor. Romandaki hayranlığımdan kesinlikle etkilendim ve alabildiğim tüm bilgileri emdim. Godstone'un tüm konsepti son derece ilginçti. Elisa'nın yanında Godstone'un taşıyıcısı olmanın ne anlama geldiğini öğrenmeyi çok sevdim. Bazı bilgiler ilk başta kafa karıştırıcı olsa da, roman devam ettikçe hepsi bir araya geliyor ve aslında anlıyorsunuz! Ayrıca, Elisa'nın tüm kitap için bir şikayetçi olmamasına yardımcı olur. Çok daha iyi oluyor ve yolculuğunda çok şey öğreniyor. TEŞEKKÜRLER VE YANGIN KIZI okuyucuları büyüleyecek kesin bir YA başlangıcıdır. Bunu kaçırmayın!

tonkatim

Con Hitchcock, Havacılık Tüketici Eylem Projesi Direktörü ve Ralph Nader'e Yardım Hava trafik kontrol sisteminin gerçekte nasıl çalıştığı ve durumu iyileştirmek için neler yapılabileceği konusunda büyüleyici ve bazen tüyler ürpertici bir açıklama. Deneyimli bir havayolu pilotu olarak, Kaptan Power-Waters ne hakkında konuştuğunu biliyor ve gerçekleri halkın önüne koyuyor. Hava yoluyla seyahat eden herkes bu kitabı okumalıdır.

tonkatim

The Marriage Plot is mostly the story of English major, Madeline Hanna. Another lost college grad of the 1980's, Madeline is stuck between the world in which she lives and the world in which she studies, namely her thesis on the analysis of marriage in literature, thus The Marriage Plot. When Madeline meets Leonard, however, everything changes. Enamored but Leonard, Madeline doesn't know he also suffers from manic depression. Suddenly, Madeline is not only questioning her studies, but she's also begins questioning the lengths she herself would go to for someone she loves. I say the story is mostly about Madeline because the point of view toggles back and forth between her and Mitchell, another lost college graduate who decides to travel to find himself, but no matter how hard he tries, all roads lead back to Madeline. The Marriage Plot was a decent book, the depictions of manic depression alone, glaringly realistic. There are no easy answers with with mania, or with love. If I could change anything I would have made the lead in to the "meat" of the book a bit shorter because it took a while to get to the crux of the story.