lizzielane

Lizzie Lane Lane itibaren Bastrop, LA 71220, Birleşik Devletler itibaren Bastrop, LA 71220, Birleşik Devletler

Okuyucu Lizzie Lane Lane itibaren Bastrop, LA 71220, Birleşik Devletler

Lizzie Lane Lane itibaren Bastrop, LA 71220, Birleşik Devletler

lizzielane

Gerçekten yeterince winterson alamıyorum. Bu lezzetli küçük bir kitap, okunması çok kolay ... bir günde bitirdim. en sevdiği alıntılar: "Vahşi ve uysal hakkında ne yapmalıyım? Özgür olmak isteyen vahşi kalp ve eve gelmek isteyen uysal kalp. Tutulmak istiyorum. Çok yaklaşmanı istemiyorum Beni kepçeleşmeni ve geceleri eve getirmeni istiyorum. Sana nerede olduğumu söylemek istemiyorum.Kayaların arasında kimsenin bulamayacağı bir yer tutmak istiyorum seninle olmak istiyorum. " "Hayattaki gerçek şeylerin, hatırladığım şeylerin, ellerimde ters çevirdiğim şeylerin ev olmadığını biliyorum, evler değil, banka hesapları, ödüller veya promosyonlar. Hatırladığım şey aşk - tüm aşk - bunun sevgisi toprak yol, bu gün doğumu, nehir kenarında bir gün, bir kafede tanıştığım yabancı .. Kendimi, hatta, en zor şey bu, çünkü aşk ve bencillik aynı şey değil, bencil olmak kolaydır. kim olduğumu sevmek zor. Eğer yaparsan şaşırmam şaşmamalı. " "Sana geri baktım. Tılsımlar ve hazine olan bu anlar. Kümülatif yataklar - fosil kayıtlarımız - ve bir sonraki adımın başlangıcı. Onlar bir hikayenin başlangıcı ve her zaman anlatacağımız hikaye."

lizzielane

Elçilerin İşleri ile ilgili güncel burslara makul bir bakış. Benim eleştirdiğim nokta bu kitabın 20 yaşında olması ve Elçilerin İşleri ile ilgili en son yayınları yansıtmaması. Yine de metin içinde tanımlanan genel yaklaşımlar aynıdır. Bir güncellemenin faydalı olacağı yerlerde, Eylemlere Retorik yaklaşımlar, özellikle Ben Witherington ve benzerlerinin Sosyo-Retorik yaklaşımı hakkında daha fazla ayrıntı eklenmesi. Powell'ın retorik eleştiriden bahsetmediği gibi değil, ama burada söylenecek daha çok şey olduğunu düşünüyorum.

lizzielane

Benim için iyi bir kitaptı, ama bence ilkokul çağındaki bir çocuk daha çok isterdi.

lizzielane

Harika çocuklar - kolay okunur. Kızlarım çok okumaktan keyif aldılar. Ana karakterin kişiliklerinin nasıl karıştığını ve birbirlerini nasıl iltifat ettiğini sevdim. Ayrıca, bu kitabın sanat ve heykeli gizemli ve heyecan verici hale getirmeye odaklandığını sevdim.

lizzielane

Explains a lot about the economic, financial, and governmental problems we're facing today. An eye-opener!