soerennorgelauridsen

S itibaren Kali Pahari, Rajasthan, Hindistan itibaren Kali Pahari, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu S itibaren Kali Pahari, Rajasthan, Hindistan

S itibaren Kali Pahari, Rajasthan, Hindistan

soerennorgelauridsen

Mh, genel olarak çok iyi. Yazarın tarzını gerçekten beğendim. Romanın ilk kez 1954'te yayınlanmış olması nedeniyle şaşırtıcı derecede modern ve "noktaya" yazıyor. Çağdaşlar dedikodu yapmaya çok eğilimlidir, eğer böyle banal diyebilirsem. Bazen çok hevesliydim, ama çok fazla kafa karıştırıcı ve benim için biraz fazla uzundu.

soerennorgelauridsen

Kısmen çok daha kısa olabileceğini düşündüğüm için 3,5 yıldız veriyorum; kesinlikle ortada bir süre sürükledi. Yine de sonuna kadar yapıştırmaya değer, çünkü son 20 sayfa gerçekten ilginç olsun. Bu noktada, bunun hayvanlar hakkında bir kitap veya hatta bir Robinson Crusoe veya Cast Away (aynı öğelerin bazılarına sahip olsa bile) bir macera hikayesi olmadığını anlıyorsunuz. Toplamda alınan bu kitap, okuyucuyu kurgunun doğası ve yaşamımızdaki yeri hakkında düşünmeye iter.

soerennorgelauridsen

Başka bir yoğun balerin kitabı. Gelsey Kirkland olağanüstü derecede uzun ama bale konusunda manik. New York Şehri Bale Okulu ve şirketi ile çalıştıktan ve dans ettikten sonra Kirkland, Amerikan Bale Tiyatrosu için dans eder. Provalar arasındaki banyo tezgahlarında çok fazla kokain yapıyor. Kitap aynı zamanda vücuduyla olan ilişkisini de anlatıyor - bu da birkaç yeme bozukluğuna denk geliyor ve biri intihar eden erkeklerin intersting seçeneklerini anlatıyor. Sonuçta özellikle neşeli bir kitap değil, oldukça sürükleyici.

soerennorgelauridsen

Bunu beğendim. 'Modern gün' 70 olduğu için iki kez seyahat gibiydi. Bilim kurgudan çok tarihsel bir roman. 70'lerde beyaz bir adamla evlenen siyah bir kadın, beyaz bir köle sahibi olan atalarıyla etkileşim kurmak için zamanında geri çekilme bölümlerinden geçiyor. Birçok yaratıcı zaman yolculuğu zorluğunun yanı sıra Octavia Butler, Güney savaş öncesi (antebellum) ilginç bir bakış sunuyor.