themavenimprint

The Maven Imprint Maven Imprint itibaren Origgio, Province of Varese, İtalya itibaren Origgio, Province of Varese, İtalya

Okuyucu The Maven Imprint Maven Imprint itibaren Origgio, Province of Varese, İtalya

The Maven Imprint Maven Imprint itibaren Origgio, Province of Varese, İtalya

themavenimprint

Bunu başaramadım. Adam kendi içinde çok fazla ... çok fazla potansiyel var, ama zamaný deđil.

themavenimprint

Bilmiyorum. Bu kitap benim için gerçekten hiçbir şey yapmadı. Oldukça yavaştı ve sevdiğim tek karakter diğer tüm karakterler tarafından sürekli aşağılandı. Ana karakter Paul çok sempatik değildi. Herkes her zaman birbirinden nefret ediyor ve savaşıyordu ve hiçbir şey olmadı ..

themavenimprint

Curtis Sittenfeld'in "Hazırlık" bölümünü takip edin. Üniversite ve erken yetişkin yıllarında romantik ilişkiler (aslında tüm ilişkiler) oluşturma denemeleri ve sıkıntıları hakkında güzel bir roman. İçerik için harika bir kitap.

themavenimprint

Bir arkadaşım bu kitabı bana tavsiye etti ve kitap okumaktan zevk aldılar. Hiccup, Toothless ve Fishlegs'in Grimbeard The Ghastly hazinesini bulma macerasını anlattı. Bu kitapta arkadaşlık, cesaret, açgözlülüğün yol açabileceği birçok şey bulacağınız için bu kitabı tavsiye ederim.

themavenimprint

The overall was 4 stars! It had very opposing sides and I think that the author wanted to have two very different views in the book. Also, the author is really good at tying many conflicts together. The ending was surprising and unpredictable, to me anyways. But, if you had had the feeling I have about gay rights and what the pastor in the book does, it makes you very frustrated that some people are so conservative like him and don't think about anyone else except what is wrong for him and everyone around him. The book has a religion side, and an atheist side...very different perspectives. I would recommend this book to adults and 18 year old's and up! This was an amazing book!