readingroom1992

Jaroslav U Smaltovny 32 U Smaltovny 32 itibaren 47825 Colombare RN, İtalya itibaren 47825 Colombare RN, İtalya

Okuyucu Jaroslav U Smaltovny 32 U Smaltovny 32 itibaren 47825 Colombare RN, İtalya

Jaroslav U Smaltovny 32 U Smaltovny 32 itibaren 47825 Colombare RN, İtalya

readingroom1992

Bu kitap inanılmaz ..... ana karakter bencil ama aynı zamanda sempatik. Packer'ın yazısı da çok güzel. Onu seviyorum.

readingroom1992

İlginç bir konu, ancak daha uzun olması ve daha fazla ayrıntıya sahip olması gerekiyordu. Karakterler çok gelişmemişti ve kitap çok kısatı, ortalama Royal Diaries kitabının yarısından daha azdı. Hayal kırıklığı, tarihte çok az bilinen bir dönemi kapsadığı için.

readingroom1992

Bu kitap% 100 tam buğday ve çavdar, karabuğday, mısır unu, darı vb. Bu konuda okuduğum incelemelerde dikkatimi çeken "Günde 5 Dakikada Ekmek" in glutensiz varyasyonlarıydı. Bu kitaptan yaptığım glütensiz ekmek şaşırtıcı derecede lezzetli. Ailemdeki herkes onu seviyor, sadece glutenden mahrum insanlar değil. Glutensiz pizza kabuğu, tarçınlı çörek, baget, ekmek çubuğu ve daha fazlası için tarifler ile eminim bu kitabı çok seveceksiniz. Glutensiz veya değil. Bu kitabı arkadaş, kütüphane veya Amazon aracılığıyla ele geçirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

readingroom1992

Ölüm ve cennete böyle ilginç bir bakış. Zor bir konuyla uğraşmasına rağmen çok hafif bir hikaye.

readingroom1992

Harika bir okuma. Çok ilginç hikayeler. İyi yazılmış ve biyografiyi hareket ettiriyor. Büyüleyici hayat.

readingroom1992

Bu garip, garip bir kitaptı. O kadar kötü değildi ki okumayı bırakmak istedim, daha çok okumaya devam etmek istedim, çünkü elbette ki bu bir noktada mantıklı olacak. Çocuk yanılmışım! Ve şey şu ki, bu kitapta yerel kütüphanemdeki alışılmadık bir kurgu listesinde "personel tavsiyesi" ile karşılaştım. Bu alışılmadık bir kurgu! Hiç bir zaman bir araya gelmedi.

readingroom1992

Bu en iyi King romanı değil, ürkütücü ve şüpheli. Kitap korkutucu hale gelir ve arsa geliştirmek için zaman alır.

readingroom1992

En kötü ihtimalle, bu roman oldukça uzun sargılı olma eğiliminde olabilir, ancak en iyi ihtimalle bir otobiyografi olarak gizlenen kölelik karşıtı propaghanda'nın (nihayetinde Büyük Britanya'daki köle ticaretini sona erdirmeye yardımcı olan) yıkıcı bir parçası ...

readingroom1992

Pek çok Superman çizgi roman okumam (gerçekten dürüst olmak gerekirse en sevdiğim kahramanlardan biri değil) ama bu kitap ... mükemmel. Görünen karakterlerden herhangi birinin Süpermen ya da mitos bilgisine sahip olmanız gerekmez, çünkü Mark Millar her şeyi alır ve kafasına çevirir. Mark şu soruyu sorar ... Ya Süpermen'in gemisi 12 saat sonra Komünist Rusya'daki Dünya gezegenine inerse? Dünya nerede olurdu? Lois Lane ve Lex Luthor gibi bazı eski dostlarımıza ne olurdu? Hatta Wonderwoman ve Batman bile mi? Dünya, Superman'ın Komünist geleneklere göre Amerikan'a karşı yetiştirilmesiyle çok farklı bir yer. Yine de ... onu her zaman işe yaramasa bile, sürekli olarak iyi olmak isteyen kişi olarak tanıyabiliriz. Yazma mükemmel ve okuyucuyu sürekli olarak bir sonraki adımda ne olacağını merak ediyor. Millar ustalıkla daha küçük bir yazarın elinde korkunç bir iş olabileceği, ancak bunun yerine düpedüz fantastik bir şey olduğu sorusunu akla getiriyor. Batman ve Green Lantern gibi diğer DC kahramanları kullanıyor ve bu tek olay yüzünden hikayelerini yeniden canlandırıyor ve masallarını örüyor. masallarında katlanmış. Sanat eseri hikayeyi iyi tamamlar ve normalde gördüğümüzden daha koyu bir tondur. Süpermen hayranı olmasanız bile bu kitabı okuyun. DC evreni hakkında bildiklerinizi iyi bir şekilde zorlayacaktır.

readingroom1992

İçeriğine rağmen çok sakin ve kolay bir kitap.

readingroom1992

Çok tatlı bir kitap.

readingroom1992

Amazing Read.

readingroom1992

This is a great book if you need a detailed understanding of NIS and NIS+

readingroom1992

Really good idea for a vampire story, dark but good. 2.5 Stars. Anna was infected with the vampirism virus eight years ago by a one night stand. She spent two of those years in a "testing clinic", aka torture chamber, being experimented upon. Now she has learned she has also recently caught the carrier virus which means she can no longer bite or feed directly from anyone or she can turn them into a vampire. She has an angsty, damaged personalty which was magnified by the virus. In the story, she falls in love twice, once with her new Guardian, sorta like "a parole officer for vampires", and with a young man who attempted to pick her up in a diner earlier in the story. Unfortunately the story, in my opinion, suffers from quite a bit of unfinished editing resulting in what appears to be a very rough writing style which should have been fixed in the editing stage. In fact if an editor hadn't been listed, I'd think it hadn't been edited at all. Some might think it is because the author is from North Queensland with a different vocabulary. That is not the problem at all. It may seem as if I am being overly harsh on this point but I feel the author was cheated out of a final product which could have been so much better with good editing. The story ends rather abruptly at a point in the story where the action is starting to heat up which makes me think there will be a sequel. The story's plot itself is good enough to make me interested in reading the sequel. Some dark urban fantasy fans and horror fans may like this book.