synness

Synne Skj Skj itibaren Kasara Budruk, Maharashtra 421602, Hindistan itibaren Kasara Budruk, Maharashtra 421602, Hindistan

Okuyucu Synne Skj Skj itibaren Kasara Budruk, Maharashtra 421602, Hindistan

Synne Skj Skj itibaren Kasara Budruk, Maharashtra 421602, Hindistan

synness

Genellikle çok yazarlı romanları aktarırım. Ancak, Douglas Preston / Lincoln Child ortaklığı benim için bir gizem. Birlikte, değersiz havaalanı gerilim filmleri aslında bu tür için hiç de fena değil. Yine de, bu adamlar kendi başlarına Tanrı-Korkunç Amerikan Yazı Müzesi'nin Dan Brown kanadında özel bir bölümü hak ediyorlar. Douglas Preston'ın "Poxx" (Poxx) kelimesinin ardından (Yosemite'ye kadar bu sürüşü dinledim) Lincoln Child'ın Preston / Child ortaklığında iyi yazar olduğunu varsaydım. Çevrimiçi buluşmayı optimize eden bir süper bilgisayar hakkında "Ölüm Maçı" bu teoriyi büyük ölçüde çürüttü. Kitap iyi başladı, ancak Stephen King benzeri bir şekilde, sonuna doğru tamamen öngörülebilir bir karmaşaya dönüştü. "Ölüm Maçı" nın çoğu kuşkusuz daha önce zayıf olan Preston / Child işbirliği "Mount Dragon" a benziyordu. En azından Çocuk bu konuda intihal suçlamalarına karşı güvenlidir, ancak Southwest Airlines uçuşunda tek bir kitapla (yani ben) sıkışmış insanlara karşı işlenen suçları cevapsız kalır.

synness

Üzgün olduğumda ızgara peynirli sandviçler ve kremalı domates çorbası yapıyorum. Büyük ve Küçük Tüm Canlılar o yemeğin edebi eşdeğeridir: basit, rahatlatıcı ve derinden hoş.

synness

bu ilginç başladı. ilerledikçe daha ilginç hale geldi, sonra ... bilim kurgu rikülosuna girdi. bu muhtemelen bir kelime değil. Oh iyi. kitap iyi yazılmış, okunması kolay ve pes etmemek için yeterince ilginç. bunun bilimkurgu olduğunu anlıyorum, ama ... bir noktada ... neden? bu yazılmadan gidebilirdi. SK'nın ajanının onu yeni bir kitap istemek için aradığı aile adamından bir klip var. SK bir saniyeliğine düşünüyor, etrafına bakıyor ve bir lambayı gözetliyor; bu nedenle yeni kitabının konusu bir lamba canavarıdır. bu kitabı oldukça iyi özetliyor. Sanırım, eğer yazarın hayranıysanız. sadece saf zevk için ... yapmazdım.

synness

Beautiful cover. Haunting story. Some excellent, descriptive writing.

synness

I heart Edith Wharton for a lot of reasons, but this book has the dumbest ending ever.