shailu1235

Shailesh Mhatre Mhatre itibaren Tayvan, 台北市大安區正聲里 itibaren Tayvan, 台北市大安區正聲里

Okuyucu Shailesh Mhatre Mhatre itibaren Tayvan, 台北市大安區正聲里

Shailesh Mhatre Mhatre itibaren Tayvan, 台北市大安區正聲里

shailu1235

Bu, üç ana karakterin her birinin, birbiriyle bağlantılı olmayan işlevsiz olma nedenlerine sahip olduğu oldukça karanlık ve hatta iç karartıcı bir hikaye. Arsa, düzgün bir şekilde sunulan beklenmedik gelişmelerle sorunsuz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bir okuyucu muhtemelen karakterlerden hiçbirine ısınmayacak olsa da, neden bu kadar duygusal zarar gördüğünü anlamaya başlarsınız, bu da biraz sempati uyandırır. Hem karanlık tonu hem de kar fırtınası referansları nedeniyle kış okuma için iyi bir kitap. 30 yaşın üzerindeki okuyuculara daha fazla itiraz etme olasılığı vardır.

shailu1235

** spoiler uyarısı ** Genellikle, Lehane'nin hızlı tempolu nesir, renk için kulak ve biraz dükkan yıpranmış karakteristikleri iyi bir hikaye sürmek için birleştirebilir. Ancak whodunit bunun içinde ortaya çıkan bir gözbebeği oluşturan polis. Neden cinayeti Dee Snyder veya Ozzy'ye sabitlemiyorsun?

shailu1235

The man gets his props. Smartly written and the art direction is beautiful. The layout, design, and art throughout lifts it to a whole other level and fittingly, exceedingly illustrates the lyrics and stories of Jay-Z (he's also listed at having a hand in the art direction). Definitely a book to keep and have out for multiple viewings/readings.

shailu1235

Fantastic ending to the series, with a definite surprise ending