zuhri_sam3a05

Zuhri itibaren Pimpalvihir, Maharashtra 444902, Hindistan itibaren Pimpalvihir, Maharashtra 444902, Hindistan

Okuyucu Zuhri itibaren Pimpalvihir, Maharashtra 444902, Hindistan

Zuhri itibaren Pimpalvihir, Maharashtra 444902, Hindistan

zuhri_sam3a05

Jake'in Gururu Hakkında: Acı verici evliliklerle acı çeken iki kişi kader tarafından bir araya getirildiğinde ne olur? Bu romantik romanda Sara ve Jake'e olan tam olarak budur. Özel bir polis olan Jake, onu öldürmek için çılgın bir kadın olan Sara'yı korumak için gönderildiğinde, çekim karşılıklıdır, ancak kasıtlı kişilikleri onları birbirinden ayırmaya devam eder. Jake ve Sara gururlarının üstesinden gelebilir ve birbirlerine olan sevgilerini gösterebilirler mi? Düşüncelerim: Benim için bu kitabın ilk iki veya üç bölümü acı vericiydi. Geçişlerde zorlandım ve birkaç editör hatası fark ettim ama hikayeye girdikten sonra durduramadım. Hikaye çizgisini sevdim ve sürekli her şeyin yolunda olup olmayacağını merak ediyordum. Kitabın sonunda, Jake'in sevgisini kazanmaya ve küfürlü geçmişinin üstesinden gelmeye çalışırken Sara ile birlikte bir dizi duygudan geçtim. Genel olarak bu harika bir kitap olduğunu ve benim kitaplık ekleyeceğini düşündüm. ** Not: Bu romantik bir kitaptır ve genç okuyucular için uygun olmayabilir.

zuhri_sam3a05

A quick, fun read - full of action and twists and turns but not one of Dan Brown's best. The ending is a bit predictable. If you're lookin for some entertainment you don't have to think too hard about this is a good one.

zuhri_sam3a05

I was hoping I would get more out of this book re-reading it as an adult than I did in high school. Nope. What am I missing? It's a classic, I know, but I just can't get into the writing, the plot, the characters, the symbolism. All yawns for me. If anyone wants to explain what I'm missing or how my English teacher may have failed me, I'm open to hearing it. But I feel pretty done with trying to appreciate this book. I do love all things Baz Luhrmann, however, so maybe the movie will finally win me over.