michaelmanfred

Michael Manfred Manfred itibaren Cinnong Tabi, Majauleng, Wajo Regency, South Sulawesi 90991, Endonezya itibaren Cinnong Tabi, Majauleng, Wajo Regency, South Sulawesi 90991, Endonezya

Okuyucu Michael Manfred Manfred itibaren Cinnong Tabi, Majauleng, Wajo Regency, South Sulawesi 90991, Endonezya

Michael Manfred Manfred itibaren Cinnong Tabi, Majauleng, Wajo Regency, South Sulawesi 90991, Endonezya

michaelmanfred

Kasvetli ve canlandırıcı, bu roman bir Bravo şirketinin hikayesini anlatıyor. Söylentiye göre, yazarın bu kitabı yazması otuz yıl sürdü. Kesinlikle ödedi. Savaş yaşamadığıma rağmen, Matterhorn sizi okurken alabildiğiniz kadar getirecek (ve yatakta kurabiye yerken). Eylem, yoğun ve korkunç, şaşırtıcı ve karmaşık. Bravo şirketi, çoğu hala genç olan ve ne anlamadıklarını, ne de tamamen bir şekilde hüküm sürdüğü bir savaşla mücadele eden genç erkeklerden oluşan bir takımdır. Sadece düşmanlarını öldürmeye zorlayan yüreklerinde nefret ve karanlık hisseder, bazen kendileri. Yarbayları sarhoş, bunu yapmak için Bravo şirketini kullanırken askeri rütbeleri yükseltmek için politika oynuyorlar. Sonuç olarak, takım sadece savaş dehşetine maruz kalmamakta, aynı zamanda uykusuzluk, açlık, susuzluk, orman çürüklüğü, daldırma ayağı, serebral sıtma, ırkçılık, sülük vb. konuşlandırma ve şeref arayan memurlar. Sonunda kendini öfkeli, empatik ve duygusal olarak drene bulacaksın. Ahlaki ve korkunç bir hikaye.

michaelmanfred

Bahse girerim en sevdiğiniz TV programının neden göründüğünü hiç düşünmemişsinizdir. Birinin yapması gerekti ve yazar hepsini sizin için hazırladı.

michaelmanfred

Büyük Kitap ...... zor bir başlangıç ama bir kez aşık ...... benim için zorlu bir okuma çünkü nerede başladığını Etiyopya hakkında çok az şey biliyorum. Arkadaşım okumaya devam etmemi söyledi ve yaptım .... karakterler çok güzel yazılmış, onları tanıyormuş gibi hissettim. Sonuna yaklaştıkça yavaşça okuduğunuz, bitmesini istemediğiniz için kitap türüdür.

michaelmanfred

Şaşırtıcı kitap. Okumak harika (noktalarda biraz aşırı çiçeklenme varsa). Bu, herhangi bir harika kitabın yapması gereken şeyi yapar: bir şeyi tamamen yeni bir şekilde düşünmenize neden olur, metne daha fazla ışık tutar ve kapsamlı seyahatler için yeni anlam yolları yaratır. Özellikle karşıt diyalog, anlatı analojisi, kelime seçimi, Leitworter ve belirsizlik tartışmalarını sevdim. “Tarihsel” sürece (onun tarihini yeniden inşa etmek için metnin arkasına bakmaya çalışırken) geldiğinde onunla özellikle aynı fikirdeyiz. Geçmişin varsayımsal unsurlarına doğrudan erişimimiz yoktur. Bununla birlikte bazı ciddi problemlerim var. Bu gözlemleri üçe sınırlayacağım (daha çok olmasına rağmen). Birincisi, Alter metin üzerindeki "kazı" çalışmasının bir tür "zulmüne" karşı tepki gösteriyorsa, karşıt bir duruş sergileyen başkalarının yaptığı şeyi yaptı - çok ileri götürdü. Bir örnek olarak, Esther’in “Tanrı’nın metinde tamamen bulunmadığı ve hikayeye hiçbir şey katkısı olmadığına rağmen, bu nedenle tüm Yunan sürümlerinin“ sağlayıcılığını eklediği ”gerçeğine rağmen,“ tarihte Tanrı’nın yarar gücünü şematik bir düzende gösterdiğini ”söyleyerek sona erer. iktidarda "ve muhtemelen neden Ölü Deniz Kaydırmaları arasında bir hurda bulunmadığını (Tanrı hakkında söyleyecek hiçbir şeyi yoktur). Sadece Alter’in uyumlaştırıcı anlatımı yoluyla, Tanrı ABSENT olduğunda ne olduğu hakkında çok özel bir şey Tanrı'nın varlığından bahsetmek için yapılabilir. İkincisi, Alter'in yaptığı şey, kendisinden çok önce var olan genişletilmiş bir Redaction Eleştiri formundan başka bir şey değil. Yine de bundan hiç bahsetmiyor. Bunu okumadan önce Redaction Eleştirisi yapıyordum ve söylediklerini çoğu, zaten yapıyorum. Üçüncüsü - ve bu belki de en önemli eleştiri noktası - Alter'ın yaptığı (yöntemini benzersiz kılan şekilde) YENİ. Avrupalıların bile anlatı bilmediğini düşündüğünü söylerken, düpedüz itiraf etti. Alter, metni HİÇBİR ANAHTAR’ın sahip olamayacağı şekilde okuyor. Şimdi, bu mutlaka, bu şekilde okumanın açıkça anti-scriptural olduğu anlamına gelmez. Ancak, böyle bir şey yapacaksak, geçmişten bir şeye bakacaksak, onu üreten, kim koruyacak, kim yorumlayamayacak, kim yorumlayacak onların ruhları için buna bağlıydı - muhtemelen zorladığımız Modern çerçeveye kolayca sığmayacaktı.

michaelmanfred

Tam inceleme: http: //hollybooknotes.blogspot.com/20 ...

michaelmanfred

Sanırım bu kitap hakkında hala çitlerim. Neredeyse dört yıldız vermek istiyorum ama bazı nedenlerden dolayı yapamam. Birden fazla bakış açısını çok sevdiğimi sanmıyorum. Sadece bir POV'ye alışırdım ve biterdi. Bunun asıl amacının ve yazarın ustaca gizemi ortaya koyduğunun farkındayım. Ama nedense, ben de dahil olmadım. Kesinlikle bir sonrakini okuyacağım. Bunu anlıyorum ve bir sonraki kitap bir kitaptı. Ayrıldıkları için minnettarım. İki oturuşta bir arada yaşayabileceğimi sanmıyorum. Biraz molaya ihtiyacım var ve bir sonrakini alacağım. Zaten benim rafımda.

michaelmanfred

Şimdiye kadar okuduğum en şaşırtıcı kitaplardan biri. Okumak ve büyük olasılıkla yaşamı değiştirmek bir deneyimdir.

michaelmanfred

Bu kısa bir inceleme olacak çünkü antolojiler hakkında yazmak her zaman zor. Kısa öykülere daha derinlemesine girmek benim için zor. Daha önce hiç Charlaine Harris ve MaryJanice Davidson'un kitaplarını okudum. Diğer kısa öyküler ilginç ve eğlenceli olsa da, ben onların dünyasına tamamen girmedim. MaryJanice Davidson'un hikayesini okumaktan zevk aldım. Kraliçe Betsy'nin devreye girmesi birkaç sayfa aldı. Ama onu çok seviyorum. O, sevdiğim ilk paranormal karakter ve beni paranormal safhama soktu. Charlaine Harris'in hikayesine gelince ... Sookie'nin kuzeni Hadley hakkında daha fazla bilgi almak ilginçti. Romanda aldığımızdan biraz daha arka hikayem var.

michaelmanfred

Heart of Ice, Allison (federal savcı), Nicole (FBI ajanı) ve Cassidy'nin (TV gazetecisi) ardından Triple Threat serisinin üçüncü romanıdır. Bu son roman, Allison, Nicole ve Cassidy'nin her biri, "Gerçek Reklam Katili" ni takip ederek, gerçek hayattaki Craigs List Killer'e dayanan bir hikaye çizgisi ile başlıyor. Bu hikaye, kitabın sandığım kadar merkezi değildi (ancak üç bayanı daha sonra sosyopatlardan bahsediyor). Elizabeth Avery kitabın gerçek yıldızı. Elizabeth herkesi manipüle eden bir sosyopattır. Hiçbir şeyin yolunda durmasına izin vermez ve istediğini elde etmek için herhangi bir şey, hatta cinayet bile yapmaz. Elizabeth'in eski bir karısı ve çocuğu olan yeni bir erkek arkadaşı var. Elizabeth eski eşinin evini yakması için eski bir arkadaşı okuldan işe alır ve bir dizi korkunç olayı harekete geçirir. Bu etkinliklere katılmanın yanı sıra, Triple Threat hanımlarının her biri kişisel yaşamlarındaki sorunlarla da ilgileniyor. Allison hala doğmamış çocuğunun kaybına yas tutuyor ve kız kardeşi ile ilişkisini onarmaya çalışıyor, Nicole'a meme kanseri teşhisi konuyor ve Cassidy hala kariyerinin zirvesine doğru yol alıyor ve benlik saygısı sorunları ile ilgileniyor. Çok fazla bükülme ve dönüş olduğu gibi hissetmedim ve okuyucu neler olup bittiğini neredeyse biliyor. Ancak, Buz Kalbi iyi yazılmış, eğlenceli bir okuma. Temiz ve önceki romanlar gibi kitap boyunca inanç külçelerini iç içe geçiriyor (çoğunlukla Allison karakteriyle). Açıklama: Bu gelişmiş kopya e-kitabı, BookSneeze.com kitap inceleme blog yazarları programının bir parçası olarak Thomas Nelson Publishers'tan ücretsiz olarak aldım. Olumlu bir inceleme yazmak için gerekli değildi. İfade ettiğim görüşler benim.

michaelmanfred

Ne müthiş korkutucu, tüyler ürpertici, müthiş bir hikaye - ilk cümlenin tamından ... Onu bırakamadım. Daha fazla bakmalıyım Neil Gaiman

michaelmanfred

Yes, this book is long. Incredibly long. Even so, it's interesting enough to keep me plodding through the seeminly endless "Anne" time period (yes, yes, I know you want to marry her, Henry, and will change the world to do so, but the book's account seems to be as long as the time it took for you to make it happen. Must we, the reader(s), also bear your torturous burden?). Perhaps I'm anxious to read of his other wives (or anxious to rid myself of the loathsome Anne), and perhaps I'll have a very different review by the time my eyes travel over the later half of the book. ..... Now I've finished the book I leave it in a happy state. Despite my nagging about the "Anne B." time period above, the book was a good read. Though, really, the story was more about Henry's relationship with God more than his relationship with his wives (or so it seemed).

michaelmanfred

fine good

michaelmanfred

This book hurt my brain. But it went well with a tray of margaritas on the beach in Mexico.