oliverrenz

Oliver Renz Renz itibaren Wetuppa NSW 2734, Avustralya itibaren Wetuppa NSW 2734, Avustralya

Okuyucu Oliver Renz Renz itibaren Wetuppa NSW 2734, Avustralya

Oliver Renz Renz itibaren Wetuppa NSW 2734, Avustralya

oliverrenz

Bu seriyi istediğimi düşünmedim, ama her şeyi aldım. Ve şimdi her şey değişti, bir sonraki ve hazırım da var.

oliverrenz

Yine, Jennifer Anne Kogler gerçekten harika bir yazar. Birçok yazarın unutduğu bir şey olduğunu görüyorum - hikaye anlatımı becerileri. Harika bir arsa çizgisine veya şehvetli sahnelerle gerçekten sulu romantizmlere sahip olmak yeterli değildir - onu iyi bir şekilde koymanız gerekir, bu onun yapabileceği şeydir. Bu kitap, Fern'in bir vampir olduğunu bulduğu ve aynı zamanda çok özel olanlardan biri olduğu Otherworldlies'in devamıdır. Bu kitapta Fern, türünün tehlikede olan başka bir türünün vizyonunu alıyor. Fern ve çetesi, hain şeytani yapıcıların şeytani planını ortaya çıkarmalı ve çok geç olmadan diğer Olağandışıları kurtarmalıdır. Jennifer'ın yazımıyla ilgili sevdiğim şey karakterleriyle çok iyi olması. Sadece onları ve diğer karakterlerle olan ilişkilerini sevmekle kalmadım, aynı zamanda bizim için çok canlı bir resim oluşturdu. Açıklamaları derinlemesine ve güzel - her zaman ilgili bir şey var. Ayrıca farklı zamanlarda farklı yönleri tanıtıyor - kitap boyunca resmimi oluşturmaya devam ediyorum! İyi yaptığı bir diğer şey de bakış açısını kullanması. Fern bizim ana karakterimiz, bu yüzden doğal olarak ondan en iyi şekilde yararlanıyoruz. Yine de Jennifer, anlayışımızı ve eğlencemizi artırabildiğinde diğer tüm karakterlerden içgörü ekler (çünkü bazen oldukça komiktirler). İstediğim daha çok Preston ve Fern hakkında ne düşündüğü hakkında daha fazla bilgi ve tam tersi (romantizm için bir enayi olduğumu). Bununla birlikte, çetenin geri kalanında biraz daha işe yarayacağını söyledi. Şimdiye kadar, kafamda eşlemeler Sam ve Lindsey ve Candace ve Miles (ve tabii ki Fern ve Preston). Karakterler konusunda Haryle Laffar'ın yetersiz bir kötü adam olduğunu hissettim. Çok tipikti. Onun konuşma biçimine ve hatta planına bakma şekli - Her şey gerçekleşmeden önce biliyordum. Fern'in babası olduğu gerçeği yardım etmedi - çok yapıldı! Yine de, sorunun doruk ve çözümünden yeterince memnun kaldım - Fern, onu bu şekilde olması gerektiği gibi gönderdi (bu sefer iyi bir şekilde). Umarım bir sonraki antagonist daha ... ilginçtir. Bununla birlikte, bu özellikle ilkinden daha iyi bir kitaptı. Gizemlere tadı olan herkes muhtemelen bu kitabın ve paranormal temanın sevgililerinin (özellikle vampirler) tadını çıkaracak. Bu kitapta da birçok genel mitoloji var - sonuncusu Yunan, bu Maya, ilgilenenler için. Bunun kan körükleyen korku ya da gerçekten ciddi şeyler olmasını beklemeyin - daha çok genç yetişkinin genç tarafında. Yine de daha az hoş bir şey yok. Hikaye için daha fazla ilerleme bekliyorum - sıradaki sıra dışı kim olacak? Bu sefer sorun ne olacak? Hadi Jennifer - üçüncüsünü hevesle bekliyoruz!

oliverrenz

Bu tatlı bir hikayeydi ve her anını çok sevdim. sizin için küçük bir bükülme ile hızlı bir hikaye ve romantizm istiyorsanız. PS: bizim sevimli polis lol aşık

oliverrenz

Anlamsız Jack Worthing ülkeyi ziyaret ettiğinde, kendisini Londra Topluluğundan kaçmak için “Kibar” olarak gizler. Ne yazık ki, Gwendolyn'i seviyor, ama gerçekten Kefaretli değilse onunla asla evlenmeyecek. Annesi Lady Bracknell'in paralel endişeleri var. Kızının iyi bir aileyle evlenmesini istiyor. Ne yazık ki, Jack sadece “Kibar” değil, aynı zamanda bir dökümhane olduğu ortaya çıkıyor. Worthing hattında Victoria İstasyonu'ndaki sol bagaj bölümünde bir çantada bulundu. Lady Bracknell, Jack’in planının önündeki en büyük engeldir. Kocasının unvanı ve toprakları, Fetih veya Sel'e geri döndüğünü varsayıyoruz. Ancak, kendi serveti yoktu. Diğer aristokrat eşler gibi, Toplumdaki konumu kırılgandır, çünkü ikinci eldir. Toplumdaki yerini desteklemeli ve kızını alçak bir istasyonda doğan anlamsız bir bekardan kurtarmalıdır. Oscar Wilde oyunun ikilemlerini yabancıların arısı ile çözüyor. Snobbery ve evlilik pazarı üst sınıf Londra'da büyük endişelerdi, ancak Wilde onları beklenmedik rastlantılar ve kolay bir kahkaha ile reddetti. Eşcinseldi ve (daha kötüydü) İrlandalıydı. Ayrıca, nadiren bir beyefendi idi. Babası Sir William Wilde, bir toprak sahibi değil, bir Dublin cerrahıydı. Bu onu neredeyse “ticarette” yaptı. Mahkemede bir şakacı olan Oscar toplumdaydı, ama değil, onun ciddiyetine hayran kaldı, ama çok fazla değildi. Ünlü olarak, bir zamanlar bir gümrük memuruna, “dehamdan başka beyan edecek bir şeyim yok” demişti ve orada zorlanıyordu. Genius, bir başlık ve büyük bir mülkün daha fazlası için sayıldığı üst sınıf İngiltere'de çok fazla ödüllendirilmedi. Böylece patronları satirize oldu, sonunda intikamlarını aldılar ve şakacı galona çıktı. Wilde bir Katolik olarak öldü, bu bir İrlandalı Protestan için radikal bir adım. İngiliz Topluluğundan ve ayrıca daha doğal evi olan Anglo İrlanda kuruluşundan atıldı, belki de gidecek başka bir yeri olmadığını hissetti. Onu içeri aldıkları Kilisenin kredisidir.

oliverrenz

this book details the drug trade in Mexico and the hypocrisy of the US war on drugs. also it talks about the political landscape of Mexico, something that i feel we don't hear alot about in this country. hint: it's fucked up.