thiagouarte

Thiago Duarte Duarte itibaren Akou, Gabon itibaren Akou, Gabon

Okuyucu Thiago Duarte Duarte itibaren Akou, Gabon

Thiago Duarte Duarte itibaren Akou, Gabon

thiagouarte

Korkarım Kırmızı Siren kadar zevk almadım. Hope'un "gerçek bir bayan" olma yolculuğu hakkında okumayı sevdiğimde, Nathaniel'in yargılayıcı tavrı beni gerçekten kızdırdı ve romanın sonunda gerçekten kendini kurtardı. Bu kitabın manevi yönü çok ağırdı ve zaman zaman Hıristiyan kurguya hayran olan yeniden doğmuş bir Hıristiyan olan ben bile onu zorla ve vaaz bulmuştum. Ve bir nedenden dolayı, karakterlerin kendilerini katıldıkları tüm maceralara rağmen, romanın ortası gerçekten sürükleniyor gibiydi. Bu kitaptan hâlâ keyif alıyordum ama selefiyle karşılaştırmaya devam ettim ve sadece ona kadar yaşamadım. 7/10

thiagouarte

Bu kitap korkunç bir okumaydı çünkü o tamamen acınası bir karakter. Çok az tanıdığı bir erkek arkadaşı onu terk ettiğinde bu dizinin benim için olmadığını biliyordum ve bu yüzden bir yaban arısı düşünce hayatına sahip olduğunu belirtmek için kendini öldürmek istedi. Onun uçurumdan atlamasını ve tüm diziyi sefaletinden çıkarmasını istedim. Up 4 dakika içinde çok daha iyi bir canlı hikaye yaptı.

thiagouarte

Bu ciltte sağlam bir hikaye yayının olmaması onu yavaş bir slog haline getirir. Bununla birlikte, Vaughan'ın asılı bıraktığı bazı gevşek uçların ve diğer sorunların, serinin sonucuna uzanan streç çalışması için yavaşça bir araya getirildiği açıktır. Bu, "orta hacim" sendromuna sahip olduğu için iki yıldız alır. Bazen sıkıcı oluyor ama hala söz veriyor. Sonuçlandıktan sonra dizinin tamamını okuyabilmek harika. Bu bağımlılık yaratan bir hikaye, çünkü Vaughan merak uyandıran bir öncül kurmayı ve her şeyin nasıl sona erdiğini görmek için bizi uzun bir yolculuğa çıkarmayı başarıyor. Bu cilt hızda biraz hayal kırıklığı yaratıyor, ancak fiziksel veya duygusal olarak tüm doğru karakterler konumlandırılıyor. Umarım Vaughan'ın daha iyi hikayeleri vardır. Yorick ilk hikayelerden beri büyüdü, ancak odaklanmamış ve kafası karışmış durumda. Her kahramanın bir göreve, bir ilham kaynağına ihtiyacı vardır; Yorick'in nereden gelmesi gerektiğini görmek zor. Sanat, Vertigo izinden her zamanki gibi en üst kalitededir. Ancak orijinal sanatçı Pia Guerra'nın devam edemeyeceği ve yaratıcı ekip bir misafir sanatçıyı birbiri ardına getiriyor. Bir süre sonra sinir bozucu olur, ancak hikaye hala iyi anlatılmıştır.

thiagouarte

I don't own this book but at least once a year I try to read it in a bookstore. Concise and honest, it accomplishes what "Tuesdays with Morrie" was attempting.

thiagouarte

This book summer of fear is full of suspence and drama between the two main characters Julia and Racheal. Julia is what everyone calls an "angel" and also a sweetheart who does everything right. But what nobody knows but reachel is that Julia is out to distore Racheals life and stel her family friends and boyfriend. but when Reachel trys to tell her parents about her sychoe cousion Julia they dont belive her nore well they listen to what she has to say because they think shes a perfect little angel.