mautime

Mauricio Torres Torres itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Mauricio Torres Torres itibaren Texas

Mauricio Torres Torres itibaren Texas

mautime

ne yazık ki, tamamen tatmin edici değil.

mautime

İlk başta bu romanın tadını çıkaracağımı düşünmemiştim. Kendimi kayıp ve şaşkın hissettim. Hikaye neredeyse bir bölümü eksikmiş gibi var. Kayıp hissettim ve neler olduğunu anlamadım. Fakat okumaya devam ettiğimde ve kendimi bilerek bir kesme işareti olmadığına ikna ederken hikayenin tadını çıkarmaya başladım. Elli sayfa civarında olanları almaya başladım. Sonra hikayeyi yıkamadım. İki ana karakterin isimleri olmadığını ilginç buldum, sadece erkek ve oğlan. İkisi arasındaki ilişki o kadar iç açıcıydı ki kendimi hayatta kalabilmek için çekiyordum. Sadece bir baba / oğul ilişkisi içinde değillerdi. Aynı zamanda birbirlerine eşit saygı duyan en iyi dostlardı. Daha önce bir kitapta bu tür bir ilişki okumadım. İtiraf etmeliyim ki, bu beni gerçekten çıldırtan ilk kitap. Bir noktada, eylem hızlanırken kendimi daha hızlı okurken buldum. Kitap kafamda oynayan bir film oldu. Ve çoğu hikayenin okurken gerçekten film olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden bir şey söylüyorum. Bu kitap, belki de çok onurlu görünen Pulitzer'i kazandı. Ama kesinlikle eşsiz.

mautime

** spoiler uyarısı ** Bu kitap benim için yavaş başlıyor, ancak ailesi ortaya çıktığını öğrendiğinde, inanılmaz. Tepki, neredeyse kafamdaki sesleri duyabiliyordum ... şok edici. Bu kitap, kızları ezdiğimde bana bazı sıcak hatıralar getirdi. Kendimi asla hiçbir şey olarak etiketlemedim, ama ilk kez bir kızı ve sevdiğim ve bırakmam gereken ilk kızı öptüğümü hatırlıyorum. Aslında tatlı bir kitap, çok hafif ve sevgi dolu.

mautime

David M. Shapard'ın Açıklamalı versiyonunu okuyorum. Sol sayfa kitap, sağ sayfa ek açıklamalar. İyi, ama benim ilk kez ve çoğunlukla ek açıklamaları terk etti ve şimdi nihayet hikayenin tadını çıkarıyorum. Ben de ek açıklamaları keyif aldık.

mautime

I’m finally done with this one. This isn’t my favorite Sparks novel, yet I liked it but not as much as I liked Safe Haven and the others. It’s somewhat like Nights In Rodanthe. The author, trying to make the readers believe that we can fall in love with people in just a short period of time. Things like that. I guess I love Lexie’s character. She’s smart, witty, and pretty. She’s the kind of woman men will have a hard time dealing with but in the end find themselves falling in love with. I just didn’t like how almost half the book was just about the characters trying to figure out some things. The ending didn’t surprise me. In fact, it was kind of predictable. But I guess, I have to read its sequel, At First Sight. As the usual, I’ll be posting quotes from this book that I really really love. ;)

mautime

Juliette is a paragon of knowledge in the herb world. Her life experiences honed and refined her world view on the care of animals and, as I knew I would, I loved this book and will use it as a reference time and time again.