sixthmead

Yi Jin Goang Jin Goang itibaren Wojkowa, Polonya itibaren Wojkowa, Polonya

Okuyucu Yi Jin Goang Jin Goang itibaren Wojkowa, Polonya

Yi Jin Goang Jin Goang itibaren Wojkowa, Polonya

sixthmead

Bilmiyorum. Bu biraz hayal kırıklığı oldu. NYT incelemesi kitaptan daha ilginçti. Dili çok sevdim ve Baker'ın her şeye sahip olmasının ne kadar eğlenceli olduğunu sevdim. Ama bu benim için pek işe yaramadı.

sixthmead

bu gruplar vakaların ne hakkında olduğunu.

sixthmead

Konu ve stile göre çok, çok daha fazla keyif aldığım birçok kitap var; ancak bu kitapla ilgili bir şey beni özellikle son birkaç bölümde büyülüyor. Bu benim için 3 yıldızdan 4'e kadar çarptı. Eminim bu kitaptan çıkacak çok derin bir şey var, ne olduğundan emin değilim.

sixthmead

Bu beş yıldızı Whedon ibadetime dayanarak vermiş olabilirim. Ama sorun değil.

sixthmead

Bunu okumaya başladığımda çok yaşlıydım. Sıkıcı buldum.

sixthmead

Always a slow start for Chabon, but in the end it was enjoyable. Very... Chabony, which I don't mind--clearly he has found what works and can entertain his readers, which, in the end, always includes me. Also, I can't help but think of this book every time I hear anything about Alaska/Sarah Palin. Ha.

sixthmead

In this book, the third in the sequelling series to the Belgariad, events really take it up a notch. We have some new characters appear in the form of demons and a new added danger to our Heroes and their quest. We have added humour in the form of mischievous kittens and the distractions they offer in councils of war and other such occasions. Time to continue on with the adventure!