rebeccasayle

Rebecca Sayle Sayle itibaren Ruins of São Miguel das Missões, RS, Brezilya itibaren Ruins of São Miguel das Missões, RS, Brezilya

Okuyucu Rebecca Sayle Sayle itibaren Ruins of São Miguel das Missões, RS, Brezilya

Rebecca Sayle Sayle itibaren Ruins of São Miguel das Missões, RS, Brezilya

rebeccasayle

Bu kitabı okuduktan sonra kendimi sömürgeci deneyimi Afrika perspektifinden gördüm. Son cümle, Afrika kara kapmasını temel alan olağan bakış açısı romanlarını özetler, aşırı derecede olmasa da, görünüşte beyaz bir adamın bakış açısına dayanırlar ve yerlilere beyaz ırkların yolculuğu / deneyimi / arayışındaki enstrümanlar olarak muamele etme eğilimindedirler. Bu kitabı Afrikalı bir adam ve köyü hakkında bir roman okumak isteyen herkese tavsiye ederim. Onların gelenekleri, dini inançları, sosyal yapısı, yasaları, vb. Artı onun altında 200 sayfa !!!

rebeccasayle

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım ve yazarın hikayeyi farklı karakterlerin bakış açısıyla anlatmayı değiştirdiğini sevdim. Ayrıca, iki kültür arasında parçalanmanın nasıl bir şey olduğu konusunda da keyif aldım.

rebeccasayle

Bunu söylemediğim için memnun olduğumu söylemeliyim ama zevk aldım. Sanırım karakterleri (Michael, Fiona ve Sam) o kadar çok SEVİYORUM ki okurken onları "görmekten" zevk aldım. Yazar güzel karakterlerini almak gibiydi. Negatifler: TV'de kullanılmayan kötü düzenlenmiş VE dil (ancak muhtemelen bu karakterlerin gerçek yaşamlarında .....)

rebeccasayle

Devam filmlerini okumak için ölüyorum!

rebeccasayle

Bu gün boyunca SABİT düşünmeye devam ettiğim türden bir kitaptı. hoş gerçeküstü

rebeccasayle

Bu kitabın bir hikaye içinde bir çok hikayesi var ve onlara çok iyi anlatılıyor. İyi bir masal seven herkes bu kitabın tadını çıkarırdı.

rebeccasayle

Kitap üç bölüme ayrılmıştır. Ebenin ham tanımları ve Yakup'un günlerindeki kadınların genel yaşamları nedeniyle ilk ikisini başarmak oldukça zordur. Ancak üçüncü bölüm bunu okumaya değer bir kitap yapar. Kendi kızlarınıza (çocuklarınıza) neler ilettiğinizi ve size neler aktarıldığını düşünmenizi sağlar.

rebeccasayle

Mi libro favorito al momento! Una magistral obra literaria enriquecida semióticamente con múltiples elementos sociales que se presentan en la historia y que representan el sistema (económico, político, social, cultural, etc) de nuestros días. Un libro crudo, sin perder el toque esperanzador con gran peso, que nos acerca a la humanidad (en el sentido de condición) de la esencia del ser humano. Una obra que nos demuestra el amor y la bondad en su máxima expresión y la maldad y apatía con la misma intensidad. Una historia aunque con dosis de ficción extremadamente cerca de la realidad. José Saramago nos intenta despertar varias veces... de la ceguera profunda, la insensibilidad que vive el ser humano. Y nos demuestra que aunque veamos realmente estamos ciegos...

rebeccasayle

It was alright. The advice was really simple such as don't be boring, but implementation is another beast altogether.

rebeccasayle

Grayson and Jesse are rugby playmates and now both best man for their friend Nolan. They all are invinted in the country manor of the father's bride and has to share a room together. Grayson is very attracted by his friend but he has never made a move cause he doesn't think Jesse could be interested. But he is wrong, cause also Jesse is gay, but he fears that coming out he will put in danger his and Grayson's career as professional rugby player. But a photographer is hiding among the guests and he has found a story a lot more interesting than some photos of a marriage. Grayson and Jesse are simple characters. Good friends, rough player, they don't have a gentle lovemaking: they are tought inside and outside the bedroom. And for they sex is the main reason, but sex with love could be forever. A short and smooth story, without much drama and not much good feelings: hell, it is or not a naughty nuptials story? http://elisa-rolle.livejournal.com/12...