brianasmith247

Briana Smith Smith itibaren 42011 Ponte Nuovo RE, İtalya itibaren 42011 Ponte Nuovo RE, İtalya

Okuyucu Briana Smith Smith itibaren 42011 Ponte Nuovo RE, İtalya

Briana Smith Smith itibaren 42011 Ponte Nuovo RE, İtalya

brianasmith247

Yıkıcı hesaplarla dolu bir kitabı sevdiğimi söylemek zor. Carolyn'in kendi, özel ve korku dolu hayatının bu kadar korkunç bir hikayesini paylaşma konusundaki cesaretini ve dürüstlüğünü takdir ediyorum. Aldığımız her şeye ve insanların bize nasıl sık sık sürpriz yapmalarına ve basit kelimelerle umut vermelerine yeni bir ışık getiriyor.

brianasmith247

Bu romanın hızı çok garip. Aksiyon dolu başlar ve biter, ancak orta kısım esas olarak ormanlarda çok fazla dolaşmayı içerir ve dayanılmaz derecede sıkıcı olabilir. Rowling'in, karakterlerin can sıkıntısını, hayal kırıklığını ve yönsüz hissini yakından taklit edecek bölümler için kasıtlı olarak bir okuma deneyimi yaratıp yaratmadığından emin değilim, ama ne olursa olsun yaptı. Bu kitap iyi dengelenmemiş ve benim için ton ve hızda hissediyor. Ton konusu saçma, çok hoşnutsuz epilogla sona eriyor. NEDEN, ROWLING, NEDEN ?? Yapılmayan bu kitapla bir şeylerin yapılması gerekiyordu. Yayınlanmak için çok ham bir durum. İlk iki kitabı bu şekilde kesen editörler neredeydi? Burada onlara ihtiyaç vardı.

brianasmith247

Ürkütücü Gotik masalı ... çok eğlenceli.

brianasmith247

tam snoot! onu pupa'ya vur!

brianasmith247

One of many examples of a good contemporary romance. The characters are all from a small picture postcard like town. This particular book focuses on a dad and his son who he has never seen, but who is suddenly brought into his life. My one issue with the book was about 150 pages in when at the end of a chapter it suddenly shifts to the story of another group of people living in the same town but with little to do with the original story.