aricox

Ari Cox Cox itibaren Garvary, Enniskillen, Fermanagh BT74 4QS, İngiltere itibaren Garvary, Enniskillen, Fermanagh BT74 4QS, İngiltere

Okuyucu Ari Cox Cox itibaren Garvary, Enniskillen, Fermanagh BT74 4QS, İngiltere

Ari Cox Cox itibaren Garvary, Enniskillen, Fermanagh BT74 4QS, İngiltere

aricox

Serideki diğer iki kadar iyi değil, bu biraz hayal kırıklığına uğradım. Aniden sona erdiğini hissettim, ancak ilk ikisini zaten okuduysanız, bunu okumak zorundasınız. En azından hala keyif alabileceğim bir karar vardı :)

aricox

Nabokov tarafından başka bir kitap okumak ilginç. Lolita'dan daha gerçeküstü. mizah anlayışını ve kelimelerle oynamasını seviyorum.

aricox

Dostum, çalıştığım okuldaki pek çok çocuk bu kitapların içinde, bu yüzden bir tane okumak zorunda olduğumu düşündüm. Bir sürü ünlem işareti olan aptalca bir korku! Ancak arsa kıvrımları, her bir spidery bölümünü okumanızı sağlamak için yeterlidir. Bunu birkaç saat içinde okudum ve bir sonraki kitapta neler olacağını merak ettiğimi itiraf etmeliyim. Bu bir yetişkin olarak en sevdiğim kitap olmasa da, ortaokulda çok sevdim (ne kadar popüler olduğunu bilmiyordum ve onu okuyan tek kişi olduğumu düşündüm). Ayrıca, Christopher Pike kitapları gibi, çok adam odaklı. Badboy vampirlerine saldıran kızların korkunç aşk hikayelerine güzel bir panzehir. Burada aşk hikayesi yok, sadece ölümcül tarantulalar ve asistanlar arayan kötü vampirler.

aricox

I really enjoyed this book, pleasantly surprised :-)