dugartejose

JOSE Dugarte Dugarte itibaren Kondivli, Maharashtra 415608, Hindistan itibaren Kondivli, Maharashtra 415608, Hindistan

Okuyucu JOSE Dugarte Dugarte itibaren Kondivli, Maharashtra 415608, Hindistan

JOSE Dugarte Dugarte itibaren Kondivli, Maharashtra 415608, Hindistan

dugartejose

Gerçekten düşündüğüm kadar bu kitabın tadını çıkarmadım. Cassandra Clare'den Mortal Instruments Serisinin BÜYÜK bir hayranıyım .. ve bu kitapların daha iyi olmasa da iyi olacağını umuyorum! Ben ayarlanmış dönemi seviyorum, ve ona tüm steampunk awesomeness ..... ama hikaye sıkıcı olduğunu buldum ve Mortal Enstrüman kitaplarının neredeyse toplam bir kopyası. Açıkçası bazı yönlerden aynı olmak zorunda ... ama aynı kitabı tekrar tekrar okumak gibi hissettim, 1920'lerde ayarlamak ve WAY daha sıkıcı yapmak dışında ... Büyük bir hayran değil ... Ama KORKUNÇ değil ... Yeterince iyi.

dugartejose

Sharon Olds beni biraz korkutuyor. Görüntüleri zengin, karanlık, şehvetli ve organik. Onun parmaklarının arasından sızarken görmene ve dokunmana acı veriyor. Yine de hepsi 'ürpertici' değil, hayatındaki sıkıntıların çoğunu aşmış gibi görünüyor ve hatta deneyimlerinin en kötüsünü bile takdir ediyor.

dugartejose

güzel bir klasik. başlangıçta biraz kafa karıştırıcı. Kızılderili / sömürge Amerikan tarihinin shogun olduğunu söyleyebilirim.

dugartejose

I enjoyed this book; its a very quick, engaging read, but its also somewhat frustrating. The animosity the characters have for each other can be exhausting, and at times unbelievable. However, it finds a way to be funny about dark topics and you do find yourself rooting for different characters.