ambulante

Villegas Gabriela Gabriela itibaren Tosunlar Köyü, 67800 Tosunlar Köyü/Devrek/Zonguldak, Türkiye itibaren Tosunlar Köyü, 67800 Tosunlar Köyü/Devrek/Zonguldak, Türkiye

Okuyucu Villegas Gabriela Gabriela itibaren Tosunlar Köyü, 67800 Tosunlar Köyü/Devrek/Zonguldak, Türkiye

Villegas Gabriela Gabriela itibaren Tosunlar Köyü, 67800 Tosunlar Köyü/Devrek/Zonguldak, Türkiye

ambulante

Narnia Günlükleri'ndeki bu kitap, Yüksek Kral Peter döneminde görülür ve bir çocuğun ve bir atın harika bir hikayesi ve Narnia'ya kaçmalarıdır.

ambulante

Peter Moore ile tanıştım, sonra kitabını bir scooter etkinliğinde satın aldım. O küçük Aussie'nin gerçekten büyük hikayeleri var. Daha ciddi çalışmaları İran'daki zamanını anlatıyor, ancak Vroom, Vespa Vecchia aracılığıyla İtalya çevresindeki eğlenceli bir rompayı anlatıyor. Oldukça havalı olduğunu düşündüm, ama önyargılıyım: Bir scooter nerdiyim ve aynı zamanda İtalya'ya bir seyahat planlıyordum, bu yüzden kültür ve dayak yolu yerelleri hakkındaki görüşleri oldukça yararlı oldu. Ayrıca yaklaşık 2,5 saat içinde geçtim. Bu gerçekten hızlı bir okuma (40 yaşındaki bir scooter üzerinde yokuş aşağı bir yolculuk gibi biraz tempolu) ama Moore kısa bir okuma içine çok şey paketleri. Ciao!

ambulante

Translation

ambulante

Very helpful. Very insightful. I don't know what I'd do if I didn't have this book telling me what I'm going through is normal. Plus, very handy when you are writing papers on the topic as well! It's the classic on PTSD.

ambulante

An inside view of Castro's Cuba .