m3irib3nari

M3iri B3n Ari B3n Ari itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu M3iri B3n Ari B3n Ari itibaren Texas

M3iri B3n Ari B3n Ari itibaren Texas

m3irib3nari

Kitabının bir tür devamı olan Blue Like Jazz, bu kitap, kiliseden ziyade İsa'yı takip etmek isteyen öğrenciler için kilisenin nasıl kötü olduğu hakkındaki konuşmayı sürdürüyor.

m3irib3nari

Zaten şaşırtıcı Harry Potter serisine harika bir ek. Harry ve Ron tarafından, Hermione'den bitlerle yazılmış notlar notları çok komik ve canavarların açıklamalarını okursanız, dizi boyunca görünen bazı canlılar en çok düşündükleri şey olmayacak ...

m3irib3nari

Muhtemelen benim en sevdiğim Hemingway ve Old Man ve Denizi ne kadar sevdiğimi düşünerek çok şey söylüyor.

m3irib3nari

bu kitabı gerçekten beğendim. başlangıçta tüm hype nedeniyle kaçınılmalıdır. Ancak, hoş bir sürpriz oldu. her şey çok mantıklı ve inandırıcı görünüyor. Bence dine gerçekten ilgi duyuyorum ... ya da belki de dinde bir boşluk bulmaya çalışıyorum. anywho, henüz okumadıysanız ... okuyun.

m3irib3nari

Filmin kitabı bir üst seviyeye çıkardığını söyleyen insanlar vardı (Columbia İngiliz profesörü dahil). Ben reddediyorum. Lahiri'nin düzyazısı hala kısa öyküler için daha uygun gibi görünse de (Maladi'ların Tercümesini daha çok sevdim) kitap harikaydı ve kendi kuralımı kırıp ilk filmi görmeme rağmen 24 saat içinde tükettim. Kitap kendi başına iyi durur ve gümüş ekranın yakalayamadığı bir inceliği vardır.

m3irib3nari

Murakami'nin büyük bir hayranı haline geliyorum. Bu romanda, pek çok şeyi çok normal olarak eleştirdiği çok şeyle dikkat çekiyor ve dikkat çekiyor. Bahsettiği müziğin içindeki şeylerin anlamını içine alma şekli - başlığa şarkı da dahil olmak benim zevk aldığım bir şey ve hikayeye gerçekten derinlik kattı. Örneğin, başlığın şarkısı, genç bir adamın arsanın önemli bir parçası olan gizemli veya sıra dışı bir kadınla nasıl derinden nasıl çıktığını ifade eder, ancak aynı zamanda bu kadar çok aşkın nasıl olabileceğini de gösterdi. Onunla başa çıkmak için çok sıradışı ve son derece insancıl bir yol gösterirken delilikten kaçınmıyor. Ayrıca, karşı-kültür hareketinin 1960'ların / 70'lerin başlarındaki Japon gençlerini etkileme yollarına ışık tuttu. Zevk almadığım tek şey onun tarafından kısa öyküler kitabını nasıl okuduğum ve romanın başında bir sürü aynı materyal vardı. Aslında, birkaç farklı hikayenin bir roman oluşturmak için nasıl iyi bir şekilde bir araya geldiği ilginçti, ama siparişe merak ediyorum. İnanıyorum ki roman ilk olarak benim için şaşırtıcıydı - başka bir yol gibi görünüyor. Herkes okuduysa, son paragraf hakkında ne düşünüyorsun - romantik mi uğursuz mu ???

m3irib3nari

Aman Tanrım, cidden böyle bitti mi? Çok havalı değil. Birincisi, onu satın almıyorum, çünkü Neill genellikle iyi bir yazar ve iyi yazarlar okuyucularının ne istediğini biliyor - ve serinin herhangi bir hayranının istediği şey bu değildi. Şimdiye kadarki en kötü uçurum! Tamam, kızgın fangirl bitti: P Yani, kitabın geri kalanı iyiydi sanırım. Belki UF hikayelerinin bilinen ve popüler olduğu yumruk ve tekme yerine konuşkan-konuşkan tarafında biraz. Bu kitaptan önce, bu serinin ne kadar politik olduğunu hiç fark etmedim, bir süre sonra - tıpkı falan, falan gibi, onunla geçin ve lanet kılıcınızı çıkarın, kadın! Sevdiğimi söyleyemem, ama gerçekten nefret ettiğimi söyleyemem. (Celina'nın, görünüşe göre çok iyi olduğu için Tate'in ofisinde tüm sahneyi büyülediğine dair tuhaf bir teorim var. 'tuhaf').

m3irib3nari

Sokakta yürüdüm ve almaya karar verdim. Hiçbir zaman sınıfta görevlendirilmedi, şimdiye kadar küstahlık ve Viktorya-İngiliz sınıf sistemi diğerlerinden daha çok küstah bir iddianame ve geleneksel Viktorya romanından çok daha az görünüyor. Ama bu şimdiye kadar ...

m3irib3nari

hahaha !! Bu tür kitapları severim onlar bana bebekken lauqhh * hinthint * yaparlar [lol]

m3irib3nari

I loved the alternate story of Alyss! I cried as I read the pages of this. Don't forget to Follow the glow!