279234339899c

itibaren Isle-et-Bardais, Fransa itibaren Isle-et-Bardais, Fransa

Okuyucu itibaren Isle-et-Bardais, Fransa

itibaren Isle-et-Bardais, Fransa

279234339899c

harika hikaye anlatımı! Sadece kısa mesafeler koşuyorum ama bu kitap kapıdan çıkmam ve ne kadar ileri gidebileceğimi keşfetmem için bana ilham veriyor. her koşucunun bunu okuması gerekir. epik.

279234339899c

Bu tarihin en çok beğenilen kitaplarından biridir. Harper Lee, başka bir okunabilir kelime yazmadan sadece şanslı olduğunu kanıtladı. İyi bir hikaye mi? Evet, sorun değil. İzci ilginç bir anlatıcıdır, tasvir edilen ırkçılık dehşet vericidir. Atticus o kadar dürüst ki pratikte bir karikatür. Harika bir kitap mı? Uzun, uzun yollarla değil. Sivil Haklar çağının zirvesinde yayınlandı ve o dönemde siyasi olarak doğru olmasıyla yararlandı. Aslında, hala politik olarak doğrudur. Ama uzun bir atışla değil, harika bir yazı DEĞİLDİR. Zaman kazanın. Bleh.

279234339899c

This was my first novel by Le Carre and I liked his style. I don't know if I would have bought this book, if I had not seen previews for the movie. I still have not seen the movie, but I cannot imagine that it is better than the book. For the most part, the book had a lot of suspense and I did not guess the ending. It was a fast paced, page turner. I did find that it slowed down a bit when focusing on minor characters. I think that it could have been shorter and still kept the integrity of the story. The theme was very intriguing. I know that it is fiction, but there are several non-fiction books dealing with pharmacutical companies in the third world. The subject matter of the book, made me want to explore it more. I would also be interested in reading more Le Carre novels.