tatrinajarillas

Tatrina Jarillas Jarillas itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye

Okuyucu Tatrina Jarillas Jarillas itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye

Tatrina Jarillas Jarillas itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye

tatrinajarillas

Bu kitap, kitaptaki çeşitli karakterler arasında gönderilen bir dizi mektuptur. Biraz yavaş başlıyor ve karakterleri harf biçiminden dolayı çözmek için biraz çaba harcıyor, ancak sonuçta ortaya çıkıyor. Kitaptaki tüm temaları buldum: Soykırım, çocukları önemseme ve hatta romantizmi çok çekici. Özellikle Shaffer'ın her karakter için nasıl farklı yazı stilleri kullanabildiğini gördüm.

tatrinajarillas

"Acı badem dokusuna" kesinlikle bir kitapta önemli bir kriterle karşılaştım: Onu mahvettim. Yine de sadece 2 yıldız ... Kitap, üvey baba tarafından zehirlenmekten korkan ve örneğin pirinçle gözetimsiz bırakılıp bırakılmadığını bildirmek için göz kırpma gibi işaretler kullanan iki çocukla son derece heyecan verici bir şekilde başlıyor. Harika ve korkunç, aynı zamanda vücut işlevlerini kontrol ettikleri ve zihinsel olarak olası toksinlerin semptomlarından geçtiği an. Kitabın ne kadar heyecan verici başladığına ve hemen yakalanmasına şaşırdım. Ancak, durumun nasıl ortaya çıktığı hakkında, iki kişinin yaşamları için korkması gerektiği hakkında yaklaşık 200 sayfalık bir geri dönüş var. Kitap çok tahmin edilebilir (biri onu okumayı umsa bile, elbette göründüğü gibi değil). Büyük vurgu geliyor, ama çok fazla ipucu olduğu için bu gerçekten bir sürpriz değil. Kitabı okumaktan pişman değilim, ancak tavsiye edemiyorum.

tatrinajarillas

İyi arkadaşım Courtney'in bunu okuduğunu bilmiyordum! Birçok kez okudum ve basılı resimlerle oldukça eski bir kopyam var.

tatrinajarillas

Sihirli RAbbit harika bir kitaptı. Hikaye boyunca tavşanın şapkayla ne kadar harika şeyler yapabileceğini açıklıyor. Piknik, yarış arabası, kuşlar ve çok daha fazlasını yaptı; gerçekten çocukların hayal gücünü genişletiyor.

tatrinajarillas

Her şeyi öğrenmeye çalışıyordum, içten. Bu okunması kolay bir tüp değildi, ama ilginçti. Sadece 'Machiavellian' ifadesini markalaştırırken tamamen bilgilendirilmek istedim.