tatrinajarillas

Tatrina Jarillas Jarillas itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye

Okuyucu Tatrina Jarillas Jarillas itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye

Tatrina Jarillas Jarillas itibaren Sarıhalil Köyü, 52300 Sarıhalil Köyü/Ünye/Ordu, Türkiye

tatrinajarillas

Bu kitap, kitaptaki çeşitli karakterler arasında gönderilen bir dizi mektuptur. Biraz yavaş başlıyor ve karakterleri harf biçiminden dolayı çözmek için biraz çaba harcıyor, ancak sonuçta ortaya çıkıyor. Kitaptaki tüm temaları buldum: Soykırım, çocukları önemseme ve hatta romantizmi çok çekici. Özellikle Shaffer'ın her karakter için nasıl farklı yazı stilleri kullanabildiğini gördüm.

tatrinajarillas

"Acı badem dokusuna" kesinlikle bir kitapta önemli bir kriterle karşılaştım: Onu mahvettim. Yine de sadece 2 yıldız ... Kitap, üvey baba tarafından zehirlenmekten korkan ve örneğin pirinçle gözetimsiz bırakılıp bırakılmadığını bildirmek için göz kırpma gibi işaretler kullanan iki çocukla son derece heyecan verici bir şekilde başlıyor. Harika ve korkunç, aynı zamanda vücut işlevlerini kontrol ettikleri ve zihinsel olarak olası toksinlerin semptomlarından geçtiği an. Kitabın ne kadar heyecan verici başladığına ve hemen yakalanmasına şaşırdım. Ancak, durumun nasıl ortaya çıktığı hakkında, iki kişinin yaşamları için korkması gerektiği hakkında yaklaşık 200 sayfalık bir geri dönüş var. Kitap çok tahmin edilebilir (biri onu okumayı umsa bile, elbette göründüğü gibi değil). Büyük vurgu geliyor, ama çok fazla ipucu olduğu için bu gerçekten bir sürpriz değil. Kitabı okumaktan pişman değilim, ancak tavsiye edemiyorum.

tatrinajarillas

İyi arkadaşım Courtney'in bunu okuduğunu bilmiyordum! Birçok kez okudum ve basılı resimlerle oldukça eski bir kopyam var.

tatrinajarillas

Sihirli RAbbit harika bir kitaptı. Hikaye boyunca tavşanın şapkayla ne kadar harika şeyler yapabileceğini açıklıyor. Piknik, yarış arabası, kuşlar ve çok daha fazlasını yaptı; gerçekten çocukların hayal gücünü genişletiyor.

tatrinajarillas

Her şeyi öğrenmeye çalışıyordum, içten. Bu okunması kolay bir tüp değildi, ama ilginçti. Sadece 'Machiavellian' ifadesini markalaştırırken tamamen bilgilendirilmek istedim.

tatrinajarillas

once the second part of the book began i enjoyed it immensely but through the first part of the book it lagged for me. the photographs are beautiful.

tatrinajarillas

While I wouldn't rate this quite as high in my opinion as Krol's previous novel, Callisto, it's still impressive, and it may very well be that I simply loved the other one because it so brilliantly lambasted our country's obsession with "homeland security" and crushing "terrorists." At any rate, there is also a lot that is brilliant about this second effort. The story takes place just following WWII and centers around a family of German expatriates who are lost in the Amazon jungle after their plane goes down in a storm. The narrator, young Erich, tells their twisted story very well. He and his mother, younger brother "Zeppi", and uncle/stepfather Klaus are wondering how they will survive and find their way to the Orinoco River when they are discovered by a tribe of Amazonian aboriginals. Based on a dream one of the tribesmen has recently had that predicted where a where a small group of white people would appear, they are assumed to be "dolphin people," dolphins who have been magically transformed into humans, and are treated with great deference. Upon arrival in the tribe's settlement, they discover another German expatriate, an anthropologist who has been with the tribe for 11 years collecting information for a book he plans to publish when he returns to his home. The remainder of the story documents the transformations of each member of the party as they adapt to life in the jungle in the midst of a totally foreign culture, as well as their attempts to plan their escape. There are many surprises and revelations about various characters which I will not spoil. Parts of this story are frankly hilarious, and parts are absolutely gruesome, but maintained throughout is an atmosphere of dark humor that continuously drives home its brilliant message about loyalty, family values, relative reality and simply moral versus immoral behavior.