reynaabigale

Reyna Abigale Levine Abigale Levine itibaren El Uvital, Pital, Huila, Kolombiya itibaren El Uvital, Pital, Huila, Kolombiya

Okuyucu Reyna Abigale Levine Abigale Levine itibaren El Uvital, Pital, Huila, Kolombiya

Reyna Abigale Levine Abigale Levine itibaren El Uvital, Pital, Huila, Kolombiya

reynaabigale

Bu benim en sevdiğim kitap. Onu seviyorum. Keşke Maud'un olmadığı alternatif bir son olsaydı, bence onun varlığı hikayeyi biraz daha az güçlü kılıyor. Ayrıca ... Kurt Larson gerçekten harika ve ben onunla Sissy Van Weyden'den çok daha fazla ilişki kuruyorum.

reynaabigale

Aman Tanrım! Bu şimdiye kadarki grupların en iyisi. Aşk, aşk, SEVDİ! Bu hikayede çok daha yakınlaştılar ve bir istisna dışında, ikisini de sümüklemek bile istemedim. (Ty, Zane'e bir noktada inanmamak için doğru bir piçti.) Ama, vay canına, birbirlerini o kadar iyi tanıyorlar ki, bu noktada diğeri hakkında ne kadar haklı olduklarını bilmek ve hala onları istiyorlar. sadece onunla gitmek ve ikinci tahminde bulunmayı bırakmak. Warrior's Cross'tan Julian ve Cameron ile birlikte Silahlı ve Tehlikeli (kitap 5) için kesinlikle bekleyemem. Hikayeden alıntı harikaydı. Madeline'nin yazımdan çekilmesinin Abigail için çok daha uzun sürmeyeceğini umuyorum.

reynaabigale

fiction-13 yr old deals with life with mentally-ill mother.

reynaabigale

This is a great resource book on Iranian Cinema. Although, my favorite filmmaker, Majid Majidi is not in this one, the book is a great primer for Iranian Cinema.