solmas

Solmas Baibordi Baibordi itibaren Khadaki, Maharashtra, Hindistan itibaren Khadaki, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Solmas Baibordi Baibordi itibaren Khadaki, Maharashtra, Hindistan

Solmas Baibordi Baibordi itibaren Khadaki, Maharashtra, Hindistan

solmas

Debra'yı tanımaktan ve bu güzel kitabın erken versiyonlarını görmekten onur duyuyorum. Bu, bir ailenin incinip parçalandığı bir zamana yürek parçalayan, bağırsaklı bir anahtar ve umutlu bir bakış. Bir kurban gibi ses çıkarmadan veya gereksiz hale gelmeden böyle bir duygu ve karışıklığı içine alacak kelimeleri bulmak zordur. Debra burada dürüstlük ve zarafetle yapar.

solmas

Bu benim en sevdiğim dizi değil, ama kesinlikle eğlendim.

solmas

Bu kitabı çok sevdim! Çocuklarımla okumayı yeni bitirdim ve okumak çok eğlenceli bir kitaptı. Kolay bir okuma (Sanırım kendim okuyor olsaydı, sadece birkaç gün sürecekti. Çok zekice yazılmış bir kitap. Şimdi filmi kiralayıp iyi olup olmadığını görmek için!

solmas

I adore this book because of the journey you take with Holly as she works through her grief with Gerry's help beyond the grave. From the depths of sadness to the hopeful steps Holly makes out of the darkness, I love how emotionally involved I became reading PS, I Love You. This is one of five books EVER that made me cry and I am not a crier by nature.

solmas

This was one of the 2006 RUSA Notable Books winners. For the complete list, go to http://www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus...