vivianarocco

Viviana Rocco Rocco itibaren Katarapada, Odisha, Hindistan itibaren Katarapada, Odisha, Hindistan

Okuyucu Viviana Rocco Rocco itibaren Katarapada, Odisha, Hindistan

Viviana Rocco Rocco itibaren Katarapada, Odisha, Hindistan

vivianarocco

Eğlenceli seyahat macerası. O'Hanlon'un gab hediyesi var.

vivianarocco

Yine, Ellen sadece komik!

vivianarocco

Büyük hasta gün okumak. Ana karakterin sevimli olduğunu düşündüm.

vivianarocco

Bu çok acayipti, gerçekten sevemedim. Sadece bir grup iddialı bilgin. benim fincan çayım değil!

vivianarocco

Lorrie Moore tarafından düzenlenen 2004'ün En İyi Amerikan Kısa Hikayeleri, 2004'ün en iyisi için, tezlerin olabileceği kadar ilginç olmadığını söylemeliydim. Aslında okumaya devam etmek zor bir işti. Öte yandan, L Magazine’in ilk Kurgu Sayısını bu dönemde okudum ve oradaki üç veya dört hikaye muhteşemdi. Bir kitap, bir yıl boyunca birden fazla dergideki öykülerden derlendiğinde, bir dergi sayısının kitabı tamamen ortadan kaldırmaması gerekir, değil mi? Mutsuz gün. Bunların 2004'ün en iyi yazılı kısa öyküleri olduğunu hissediyorum, ancak editör, ilginin de genel olarak 'en iyi' niteleyicide bir faktör olduğunu hatırlamalıdır.

vivianarocco

Ne hikaye!!! Kitabın başlangıcı tatlı ve kalbinize dokunuyor, ikinci sınıf inek Sophie ve kıdemli kötü çocuk Hunt ile gençler olarak başlıyor. Hikayenin çoğuna girmeyeceğim, çünkü muhtemelen kimseyi mahvetmek istemiyorum. İtiraf etmeliyim ki bir rehine alarak onunla ilgili karışık duygular yaşadım ve Hunt'ın yaptığı bazı eylemler, ALMOST onu okumayı bıraktı, ama onu anlatmak için hikayeye çekildim. Tanrıya şükür okumaya devam ettim, hikaye ilerledikçe Hunt'ın zihnine getirilir ve neden yaptığını yaptığını anlarsınız. NOT: Bayan Clare'in sizi siyah beyaz dünyadan alma ve her yerde gri alanlar olduğunu gösterme gücüne sahip olduğunu fark ettim. Hunt böyle bir derinliğe sahiptir ve Sophie ve kız kardeşi Megan'a olan sevgisi, sadece onun için ağlamak ve onu bulunduğu pozisyona sokan insanlardan cehennemden kurtulmak istemenizi sağlar. ooh la la, ağzıma su veriyor .... Hunt ve Sophie'nin hikayesinden son derece memnun kaldım. Ve aralarındaki kimya sigara içiyor. İyi GAWD şöminenin önünde sahne, bir yangın söndürücü getirmek veya okumadan önce, bazı ekstra pil satın - siggghhhhh !!!! Önceki ve gelecekteki I-Team kitaplarındaki tüm karakterlerin her kitapta büyük rol oynamaya devam etmesini seviyorum. Epilog, tatlıydı, bazılarının bir HEA için çok mükemmel olduğunu söylediğini gördüm, ama Hunt için, şimdiye kadarki en tatlı, en mükemmel mutluluğu TASARLADI. David ve Morgan hakkında daha fazla şey görmeyi umuyorum, orada biraz kimya olabileceğini fark ettim. Horny Holly'nin karşılaşmasıyla ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

vivianarocco

Bu sadece öylesine. Kötü değil, ama iyi değil. Nasıl bittiğini görmek istedim, ama oraya ulaşmak işti.

vivianarocco

Akıllı ve eğlenceli. En sevdiğim bölüm, akıllı ve saygısız Violet ve Katie'nin (Vi's POV'dan) en iyi dostluğunun yerinde tasviriyle kitabın ilk yarısı. Biraz parçalandıkça kitabın ilerleme hızının daha az pürüzsüz olduğunu düşündüm, ama yine de tamamen zevkliydi. Kitabın en kötü yanı, hiçbir şekilde akıllı, küstah iç mekanı yansıtmayan tamamen aptalca, jenerik kapak. Ve aslında başlık maalesef zayıf. Çünkü değerlendirmeleri okumasaydım, asla almazdım ve benim gibi kızlar (benim genç versiyonum) bunun gerçek hedef kitlesi.

vivianarocco

Mumya mitoslarının eğlence dolu bir hayal gücü. Biraz karakter eksik, ama güzel bir plaj kitap.

vivianarocco

Another good book from this series. Jeff and I are still reading it but I always read ahead. I can't say enough about this series, I wish he could keep writing them but I don't blame him for stopping after 10. Thanks John for the great fun, adventure and not being preachy but the messages of honor, loyalty, chivalry and respect for all was still loud and clear.

vivianarocco

This book made me love the series. Why? Jacob Black is an amazing charcater. I really loved he and Bella's relationship. I also like that we learn more about the wolves! This is where the story gets interesting for me.