laprisamata

Luis Toledo Laprisamata Toledo Laprisamata itibaren La Pesquera, Arauquita, Arauca, Kolombiya itibaren La Pesquera, Arauquita, Arauca, Kolombiya

Okuyucu Luis Toledo Laprisamata Toledo Laprisamata itibaren La Pesquera, Arauquita, Arauca, Kolombiya

Luis Toledo Laprisamata Toledo Laprisamata itibaren La Pesquera, Arauquita, Arauca, Kolombiya

laprisamata

Bu, son zamanlarda beğendiğim bir başka romandı. Filmi izlediğim için okudum ve daha sonra canlı gazetede birileri kitaptan bahsetti. Film düzgün bir fikirdi, kaygan ve tamamen anlaşılmazdı. Film de çok daha sert ve daha az akıllıydı. Kitap, ahlaki nitelikleri ve insanlar hakkındaki ilginç gözlemleriyle beni şaşırttı. Ana fikir, çevremizde doğaüstü yaratıkların var olması, hepsinin güçlerini aynı türden kaynaktan çekiyorlar, ancak vampirler, büyücüler veya şekil değiştiriciler gibi farklı şeylere dönüşebilirler. Gücü çekme yöntemi olan bir taraf seçmek zorundalar. Bazıları iyi, bazıları kötü. İyilik ve kötülüğün tanımları, bu insanların eylemleri söz konusu olduğunda biraz bulanıklaşır, ancak iktidarı çizme ve kullanmalarının açıkça tanımlanmış bir yolu vardır. Her iki tarafın da bir polis gücü var. Gece Nöbeti iyi taraftır ve geceyi devriye gezerler (kötü olanlar genellikle bir şeyler yaparken). Day Watch günü devriye geziyor. Herkes temel olarak düzeni ve dengeyi korumaya çalışır. Filmdeki hiçbirine bağlı olmadığım için karakterleri ne kadar sevdiğime şaşırdım. Kitabın sürmekte olan tüm çılgın doğaüstü şeyler için bir rahatlama ve çapa olan sıradan polis hikayesi öğelerini beğendim. Ama çoğunlukla yazımın kendisinin (ve belki de dünyadaki büyünün yapısının) insanlara çok az içgörü ve şeyler ve etik kaçaklarla ilgili sorular içermesini sevdim. Henüz Daywatch'a bakmadım, devam filmi. Diğer tarafla ilgili olacak ve büyüleyici olmalı.

laprisamata

Bu dizideki diğerleri kadar "büyülü" olmasa da keyif aldım. Lord Ramsay'ı mutlu gördüğüne sevindim ve Catherine'in ona mutluluğunu veren kişi olduğuna sevindim. Bir kez daha bütün Hathaway ailesini sevdiğimi söylemeliyim.

laprisamata

Neden her şeyde muhalefete ihtiyacımız var ...

laprisamata

Bunun yarısını okuduktan sonra başka şeylerle dikkati dağıldı. Bu kitap kısa bir süre sonra geri alacağım ve bu geçici zaman periyodu, şu anda içinde bulunduğumuz yeni "60'lardan" ilerlemek için düşünülmesi ve öğrenilmesi gereken bir şey.

laprisamata

Şey, bir bebeğe varışta odaklanıyor ve genel olarak üreme hakkındaki duygularımı biliyorsun, ama hey, hala dyke topluluğunda bir gerçekliğin çok ihtiyaç duyulan ve komik bir tasviri, neden olmasın.

laprisamata

This is a pretty decent youth series. I always like the historical factor. This one had information about Henry & John Hudson and their search for the Northwest Passage. Brother/Sister adventure again, but this series is better in my opinion than the Witch & Wizard book I just read. Easy & enjoyable read, not to be analyzed too seriously.