dandydlsur

Jhonatan Morales Morales itibaren Barkowo, Polonya itibaren Barkowo, Polonya

Okuyucu Jhonatan Morales Morales itibaren Barkowo, Polonya

Jhonatan Morales Morales itibaren Barkowo, Polonya

dandydlsur

Her şeyden önce, bu kitaptaki her karakteri hor gördüğümü söyleyeyim. Jared hariç, belki. Her karakter kendi problemlerine sarılır, kendi burnunun sonunu göremez. Claudia sıkışmış, sümüklü, kendine karışan (Gerçekten tek bir kurtarılabilir özellik görmedim, ama sınıfa dayalı herhangi bir üstünlük ipucunu sevmiyorum, bu yüzden kitabın bu yönünü renklendiren kendi önyargılarım olabilir); Finn-suratsız, sabırsız, kendi kendine karışan; Keiro-zalim, kalpsiz, kendi kendine karışan-Ahlaki lifinin kendini gösterme fırsatına sahip olmadığı fikrini alıyorum, ama bu noktada umursadığımdan emin değilim. Keiro sadece ORTAK ve ona dayanamıyorum. Sanýrým Attia o kadar da kötü deđil, ama bir nedenden dolayý onun hakkýnda hiç bu kadar fazla hissetmem. Karakterizasyon için çok fazla. Sanırım bunu iyi yaptı, çünkü onlara böyle duygusal bir yanıtım vardı. Garip bir nedenden ötürü, karakterlere dayanamasam da kitabı indiremedim. İtiraf etmeliyim ki bu bir ilk olabilir. Finn, Incarceron'dan kaçtı ve sözde tahtın varisi. Claudia, Finn'in hapishanede yemin kardeşi ve Attia'yı kaybetmek için anında uzlaşamayacağı fikrine dayanamaz ve Dışarda olmanın zorluklarını anlamıyor. Gerçekten Claudia'ya dayanamıyorum. Kaybolmasını umuyordum. Her durumda, karakterleri geçebilirseniz, hikaye oldukça ilgi çekicidir.

dandydlsur

Hepimiz kitaptaki Alexander gibi kötü günlerimiz var. O gün bütün kötü şeyler olur. Alexander, Avustralya'da her şeyin iyi olacağını düşünüyor ama aslında annesine göre değil. Çocuklar kötü günler geçirebileceğinizi öğrenebilirler ama her zaman yarın vardır. Bu kitabı birinci ve ikinci sınıf öğrencilerine tavsiye ederim. Korkunç, korkunç, iyi değil, çok kötü bir gün bölüm yinelenen hattı da güzel.

dandydlsur

ürpertici bir okuma. içeriğinin daha geniş bir şekilde yayılmamış olması beni çok kızdırıyor.

dandydlsur

Sadece trajik. Ama görüntüler mükemmel.

dandydlsur

Çok bilgilendirici ve bana evde eğitimden ne beklenmesi gerektiği, sorulacak sorular ve dikkat edilmesi gereken şeyler hakkında bir fikir verdi. Kesinlikle bahsedilen diğer kitapların bazılarını kontrol edecek.

dandydlsur

My copy of this was published pre 90's.