benjaminkis

Benjamin Kis Kis itibaren Kamionna, Polonya itibaren Kamionna, Polonya

Okuyucu Benjamin Kis Kis itibaren Kamionna, Polonya

Benjamin Kis Kis itibaren Kamionna, Polonya

benjaminkis

Aslında bu 3.5 yıldız verecekti. Hikayeyi beğendim; biraz öngörülebilir olsa bile alışılmadık bir durumdu. Karakterler ilginçti. Hikaye, yeni bir araba kazanmak için bir yarışma etrafında toplandı, kazanan, elini en uzun süre arabada tutan kişi. Doğal olarak tüm yarışmacıların araba kazanmak istemek için farklı nedenleri vardır. Küçük bir dil var, ama benim için çok fazla görünmüyordu. Karakterlerin yorucu bir yarışma yoluyla birbirlerini tanımasını görmek ilginçti. Ayrıca, yazarın her şeyi güzel ve düzenli bir şekilde sarmak yerine sonunda asılı bırakmasını seviyorum.

benjaminkis

Petrol olarak yakıt olarak oldukça sıkıcı ama bilgilendirici bir bakış, ne kadar kaldığı hakkında tartışma, yeni bir yakıta yaklaşan geçiş ve geliştirmeye başlamamız gereken alternatifler. Hey, lise öğrencilerine petrolü öğretmek zorunda kaldım. Ve nereye gittiğimizi bilmek istiyorum.

benjaminkis

Beni gözyaşlarına taşıyan ilk Lynley gizemi A Great Deliverance'ı sevdim ve beş yıldız verdim. George'un yazma tarzını gerçekten çok seviyorum - çok iyi akıyor - ve dedektifleri - özellikle Havers, hatta Lynley üzerinde. Daha sonraki kitapların (bugüne kadar 16 tane var) ilk kitaplardan daha güçlü olduğunu okudum, ancak şimdiye kadar, burada ve orada bir artışla (Cinayette İyi Okullu'yu sevdim) bu romanlar zayıflamak, güçlenmek değil. Kitap, Deborah St. James'in çocuk sahibi olamamasına öfkeyle açılıyor. Bir müzede yağmurdan sığınıyor ve bir Da Vinci Madonna ve çocuğu düşünüyor. Bir papaz olduğu ortaya çıkan bir adam yanına oturur ve “Joseph'i kaçırır” diye mırıldanır. Görünüşe göre bebek İsa'nın çok az resmi babasını içeriyor. Deborah, erkekle bir bağlantı bulur ve o ve kocası Simon, Lancashire'de onu ziyarete gider - sadece kazara zehirlenme olduğuna karar verilen şeyde öldüğünü bulmak için. Bu başlıktan da anlayabileceğiniz gibi, ebeveyn ve çocuk arasındaki ilişki, yinelenen karakterlerin hem gizeminde hem de yayında anahtardır. Bu gizemde nasıl bir özellik olsa da, aşırı getirilmiş ve aşırı büyümüştür. Aslında bu romanda hiç kimse güvenilir bulmuyorum. Ama bunu benim için öldüren iki şey var. Biri, Havers'ın neredeyse tamamen yokluğu. St Jameses veya evlilikleri hakkında daha az umursamadım. Deborah'a neşe ve sinir bozucu buluyorum. İlk Lynley romanında sevdiğim, acerbic, işçi sınıfı Havers ve sorunsuz aristokrat Lynley'i nasıl oynadığıydı. Bu yüzden en sevdiğim karakter neredeyse yok, Londra'da kalırken en az sevdiğim karakter ön plana çok fazla. Ayrıca, evet, George'un yazmasını sevmeme ve onun sadece iyi bir tür yazarından daha fazlası olduğunu düşünmeye eğilimli olmama rağmen, iyi bir gizemi okumak istiyorum ve önceki kitap gibi, Helena uğruna, George hileler, zihne giriyor Katilin kişiyi şüpheli listesinden çıkaracak şekilde. George'u daha fazla okumak beni endişelendiriyor. Ancak dizideki bir sonraki kitabı okuyacağım ve umarım St Jameses'in çok daha azı ve çok daha fazla Havers olacağını umuyorum.

benjaminkis

Bu kitap, 13 ABD Orman Servisi sigara tiryakisinin hayatını alan ve tüm genç erkeklerin hayatta kalan 3 ipucunu canlandıran ve nasıl ve neden olduğuna dair cevap vermeyen 1949 Mann Gulch yangınının anlatımından daha fazlasıdır; Norman Maclean, hesabı bir muhasebeye dönüştürdü. Maclean, Mann Gulch felaketinin yaşandığı aynı ormanlarda bir itfaiyeciydi ve hayatının yıllarını Orman Hizmeti soruşturmasına katılan insanları ve belgeleri takip ederek ve kendi sorularına, evrensel sorulara cevap bulmak için yangın sahnesini gözden geçirerek geçirdi. . Maclean bu kitaba ömür boyu yazma deneyimi kazandırdı; en tanınmış eseri 1992 yapımı bir filme yapılan * Bir Nehir Geçiyor *. * Genç Erkekler ve Ateş * onun son eseriydi ve onu okuduğunu bilmeseniz de, yayıncının notuna göre ölümü bitmemişti. Söyleyebileceğim hiçbir şey, kafasına yüceltilen övgüye katkıda bulunamazdı, ancak adam bu dünyada bir insan olmanın ne anlama geldiğine dair ince ve biçimsiz düşünceleri yakalayabilir ve onları basit ve düzensiz sözlerle sayfaya sabitleyebilir. Ateşten önce ve ateş sırasında erkeklerin iç yaşamları hakkında maudlin hayallerine başvurmayı reddediyor ve yine de kitap derinden hareket ediyordu. O bir "rutin" (duman atlama hiç rutin olabilir, eğer olamaz) bir iş için gerçek cehenneme dönüş sadece 60 dakika sürmesi gerekenlerin hareketini yavaşlatır. Eylemi kare kare, avluya göre inceler, zaman ve mekanda uzatır ve azami özen ve hassasiyetle parçalara ayırır. Bu kitap Mann Gulch'te kaybedilenlere gerçekten hareketli bir övgü ve kurgu olmayan kılığına girmiş bir şiir ve felsefe eseridir.

benjaminkis

İnanılmaz

benjaminkis

Sevdim!

benjaminkis

Böyle iyi bir kitap - ayrıcalık hayatı ile siyasi bir mahkum olarak karşıtlığı içgörülü ve rahatsız edicidir. İndirilmesi zor bir kitap.

benjaminkis

Bir izlenim bırakamadı ve etkisi ve etkisi muazzam oldu. İşini sevenler sevinir ve işinden nefret edenler gizemlenir. Eleştirmenlerine ondan daha fazla katılıyorum, ama burada güçlü bir şey var ya da hoşlandığı sürekli izleyici kitlesine sahip değil.

benjaminkis

This book is about a kid named Darren who won a ticket to a freak show with his friend. While in the show Darren friend wants to stay back to talk to a performer who turns out to be a vampire. I could not make a connected to this book at all. If i was to give this book to some body i would say, that this is like you died and went to book heaven. I gave this book a 5 because it had my mind going and going.

benjaminkis

I read this when I was about twelve. Haven't read it again since, but it has always stuck with me.

benjaminkis

It is really great. you may c all revolutions around the world in it... it is a great animal fable! characters are greatly illustrated