joshua_ariza

Joshua Ariza Ariza itibaren North House, Epping, Essex CM16 7PL, İngiltere itibaren North House, Epping, Essex CM16 7PL, İngiltere

Okuyucu Joshua Ariza Ariza itibaren North House, Epping, Essex CM16 7PL, İngiltere

Joshua Ariza Ariza itibaren North House, Epping, Essex CM16 7PL, İngiltere

joshua_ariza

Tek iyi hikaye kitabın başlığını paylaşıyor. Her hikaye bir öncekinden biraz farklıydı, ya karakter değişti (hiçbir zaman bir erkek değildi), ortam değişti ya da bir kimlik çatışması ya da bir başkasına kör bağımlılık olan sorun değişti. Her hikâyenin neredeyse her zaman, eşi görülmemiş bir erkeğe sahip olan veya erkeklerle bir tür işlevsiz ilişkisi olan bir kadının kafesi vardı. Oh Jhumpa, aynı temaları sadece birileri yazmayı bırakmayı istemeden ve bunun yerine bir çekiç altında elinizi kesmeden önce birçok kez tekrarlayabilirsiniz. Sadece kompakt ve kuru olan yazı tarzını beğendim, hikayeleri iyi iltifat etti. Genel olarak temalarımda saçlarımı çekmek istememe neden olan varyasyon eksikliği vardı, daha fazla varyasyon isterdim.

joshua_ariza

awwwe iht D 'yi bitirdi:

joshua_ariza

Bu kitabı hiç sevmedim. Yavaş tempolu ve anlamsız buldum. Sabah kalkmanın ve koşmanın nasıl ilginç olduğunu görmüyorum. Ancak, konunun en iyisi olduğunu düşünmeme rağmen, iyi yazılmıştı.

joshua_ariza

bu kitap, modern insan dünyasıyla ilgili herhangi bir konudaki görüşünüzü değiştirebilir

joshua_ariza

Mesih'in Matt'den dağdaki vaazı. 5-7, Mesih'in dirilişinden sonra Amerika'daki insanlara göründüğü pasajda Mormon Kitabı'nda neredeyse kelimesi kelimesine görünüyor. Bu kitap dağdaki vaazlara yakından bakmakta ve İncil ile Mormon Kitabı hesapları arasındaki farkların önemini araştırmaktadır. Welch bir özürcüdür, ancak farklılıkların hedefli ve önemli olduğu konusunda ikna edici bir durum ortaya koymaktadır. Amacı, Joseph Smith'in dağdaki vaazın Mormon Kitabına kopyalanmadığını (eleştirmenlerin açıkça varsaydığı gibi) değil, değişikliklerin Joseph Smith'in bilmediği yollarla önemli olduğunu göstermektir. Herkes ikna olmayacak, ancak argümanlar dikkate değer ve zaten dağdaki vaaz konusunda uzman değilseniz, bir şeyler öğreneceksiniz.

joshua_ariza

Philly'den geliyor belki de eserlerine o kadar çok yakınlık vardı ki, bana ev gibi geliyor ... Bulunan sanat kavramını ve doğaçlama anlayışını takdir ediyorum. Ama eğer PMA'ya gittiyseniz, gözetleme delikli odanın bir ustalık olduğunu biliyor olabilirsiniz.

joshua_ariza

It did get a little long-winded and boring just past the middle, but I found the author's insights to the Christian College world very interesting and that he is still praying. I thought his interview of Dr. Falwell was the best part. That and the reactions he received once he came clean about his purpose for being at Liberty. He was totally surprised. That was good.