elchinyasinov

Elchin Yasinov Yasinov itibaren Wallers, Fransa itibaren Wallers, Fransa

Okuyucu Elchin Yasinov Yasinov itibaren Wallers, Fransa

Elchin Yasinov Yasinov itibaren Wallers, Fransa

elchinyasinov

Çok iyi, her zamanki gibi Jodi Picoult. Tüm savaşçıları gerçek insanlar gibi göstermekte iyidir. Kitapları hakkında sevdiğim şey, Picoult'un, kişinin yaptığı ne korkunç şeyler olursa olsun, herhangi bir bakış açısını inandırıcı kılabilmesidir. Bu yeteneği bu kitapta kanıtladı. Gerçekten sahip olduğum tek şikayet antiklimaktik son. Sadece kahramanların değil, TÜM sorunların nasıl çözüldüğünü duymak istiyorum. Üç yıldız.

elchinyasinov

Bu İNANILMAZ gerçek bir hikaye! Yazarın "sesini" sevmedim - sanırım bu, kitaba bir çeşit Dick ve Jane'in Ahlaki Pusula hissi veren çok basit cümlelerin ve biraz ahlaki bir kombinasyonun bir kombinasyonu olduğunu düşünüyorum. Ancak! Açıkçası özenle araştırılmıştı ve bu kadar iyi araştırma yapan birinin de fantastik bir yazar olması inanılmazdı, bu yüzden şaşırmadım ve yargılamıyorum. Çok. Ancak yazar yereldir ve umarım onunla tanışırsam bunu anlar! Eğer ilgileniyorsanız: İkinci Dünya Savaşı, Norveçliler, savaş, mahkumlar, kaçışlar, kaçaklar, dağlar, ren geyiği, Samis, insanlar, dünya, hayatın anlamı - bu kitabı okuyun! "Ses" hakkında ne söylediğim umrumda değil. Kulağa o kadar aptalca gelecektir ki bunu okuduktan sonra bile söyledim!

elchinyasinov

Ben ortaçağ koca bir hayranı değilim; Ancak, bu sınıfta okuduğum tüm kitaplardan Tristan benim favorim oldu. Film, büyük bir eğlence olan kitabı okuduktan birkaç ay sonra çıktı. Film çok kötüydü, yaptığım tek şey gülmekti.

elchinyasinov

That's what dogs should do---clean up their own messes!