panda135123617

itibaren La Prairie, IL, Birleşik Devletler itibaren La Prairie, IL, Birleşik Devletler

Okuyucu itibaren La Prairie, IL, Birleşik Devletler

itibaren La Prairie, IL, Birleşik Devletler

panda135123617

söylemeliyim ki, bu üçleme okunmaya değer. filmlerden çok daha iyi ve çok iyi yazılmışlar. Bu kitabı okumayı bitirdiğimde üzgün hissettim - gerçekten harika bir şey bitirdiğinizde ve devam etmesini dilediğinizde bu hüzünlü duygu. hazırlıklı olun, son filmle aynı değildir; aslında çok daha iyi.

panda135123617

BÜYÜK, temiz, iyi yazılmış bir kitap. Sonu biraz tahmin edilebilir olsa da, hikaye, canlı karakterler ve aklıma boyanmış güzel manzara ile büyülenmiştim. Dağ 30'lu ve 40'lı yıllarda ve muhtemelen bugün bile önemli ölçüde mücadele etti ve bu hikaye bir kişiye kendi kendine yeterlilik ve üretkenliğin gerçekten ne anlama geldiğini düşünmesini sağlıyor. Duygularımı herhangi bir hikayede karıştırmak çok şey gerekiyor, ancak bu kitaptaki iki çocuğun zorlukları beni bir veya iki kez gözyaşlarına boğdu. Bu biraz yavaş bir okuma ama yine de faydalı.

panda135123617

Daha çok sevip sevmediğimi görmek için bunu tekrar okumalıyım, ama gençken okudum ve okuduğum diğer kitaplar kadar bana çekici gelmedi.

panda135123617

çok iyi. ama yine üzgün. Afganistan, tarih ve halkın çok ilginç ortamı.

panda135123617

Stephanie Plum kitapları suçlu zevklerim ...

panda135123617

Great guide for all the little odd questions you're too afraid to ask. I LOVE writing, but I had a lot of questions that I could never seem to get answered. (i.e. how to get inspired, character development, technical issues, etc.) This book covers all of that and then some. Quick read, very interesting and will get you on your way to sharing your story with the world!